Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Ik ben weeral stom geweest.
Ik wou een kooi kopen bij zooplus.nl
Maar omdat ik geen creditcard, paypal,... heb (omdat ik het ook nooit gebruik) kon ik de bestelling enkel plaatsen via Nederland als overschrijving.
Dus Gregory in zijn zotte doen veranderd land naar Nederland en inplaats van postcode 9041 tik ik 9041BE in zodat de computer het ziet als een Nl adres
Maar heb de bezorgingsadres mijn huidig adres genomen. Kan dit kwaad of niet ? Zal ik mijn pakketje krijgen of niet ?
Iemand ervaring mee? Ik voel me nu echt dom :p
Alvast bedankt,
Gregory
Ik zou voor de zekerheid even bellen met de klantenservice, just to be sure;)
:oranjekuif-kaketoe2Badut, Tommy, Nicky, Lemmy, Aspa, Keisha :kaketoe::blauwgele-ara:Max, Tica, Rheia, Loki:groenvleugel-ara:
Astrid74;322804 wrote: Ik zou voor de zekerheid even bellen met de klantenservice, just to be sure;)
Klantendienst in het engels, leg het maar eens uit dat je perse die kooi wou met overschrijving 😉
Gregory97;322805 wrote: Klantendienst in het engels, leg het maar eens uit dat je perse die kooi wou met overschrijving 😉
Dat komt wel goed, wij hebben het zo ook gedaan toen wij een hondenmand besteld hadden. Mocht jevhet zeker willen weten kan je gewoon een mailtje sturen naar de klantenservice. Dit kan gewoon in het nederlands.
Succes, Eveline
