Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
De jongen zijn nu 7weken oud maar als ik het kweekkot benader vliegen ze terug in hun nest. Hun nest is wel zeer vuil dus ik zou het maken dat ze niet meer in het nest kunnen en het nest eens uitkuisen. Maar ik ben dus niet zeker of ze hun nest nog nodig hebben. Ben wel van plan om ze nog een beetje bij hun ouders te laten.
Je kunt de nestkast gerust weghalen, en de jongen gewoon in de kooi op de stok bij de ouders laten nog even.
Dan kunnen de ouders ze eventueel in de kooi nog voeren.
Waarschijnlijk jaagt de pop de jongen ook de nestkast weer uit, zodra ze er in gaan.
De jongen vliegen op deze leeftijd alleen maar terug in de nestkast, als jij erbij bent, omdat ze bang voor je zijn, als ze wildbroed zijn.
De mama jaagt ze er juist in ma ze willen er niet altijd in :p. Ik ga dan sebiet hun nest weghalen. Maar ik wist het niet zeker wat ik moest doen omdat het mijn eerste nestje agaporniden is. Ik ben wel blij met de prachtige kleuren die eruit voortgekomen zijn! 🙂
Plaats es wat foto's van je kweekpaar en jongen.
Als je gn nieuw nest wil kun je het blok gerust wegnemen en later nog eens aanbieden. Hou wel de pop in het oog dat ze niet te agressief wordt naar haar jonge popjes (jongen -) toe.
mvg
Ik heb nu de nest al weggehaalt sinds zaterdag en de pop is niet agressief tegenover de jongen. Ik heb het nest uitgekuist en als de jongen wegmogen ga ik het nest terughangen. Vanaf hoe oud mogen ze normaal weg van hun ouders?
