agapornis pop gezoc...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

agapornis pop gezocht!

10 Berichten
4 Gebruikers
0 Reactions
1,258 Bekeken
(@priscilla)
Berichten: 11
Actief lid
Topic starter
 

11242.jpg11243.jpg11244.jpg

gezocht een pop voor dit mooie mannetje!

hij is half tam. komt bij je zitten en kan af en toe nog wel eens gniepen maar word er steeds beter in met veel geduld , daarom het liefst een tamme pop zodat hij niet terug in het wilde vervalt.
mijn vriend en ik hebben altijd de vogels ( kakatoe`s, lorries, ect,ect)van zijn stiefvader(overleden) verzorgt als hij op vakantie was dus hebben de ervaring, ze komt goed terecht !


 
Geplaatst : 31 december 2012 15:40
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
(@priscilla)
Berichten: 11
Actief lid
Topic starter
 

bedankt

Lejah;339960 wrote: Is dit wat voor je?

http://www.papegaaienforum.nl/aangeboden/257437-te-reserveren-baby-agaatjes-agapornis-roseicollie.html

ik zoek een pop vanaf 1 jaar die gelijk bij chiko kan, om nestjes te maken


 
Geplaatst : 31 december 2012 15:51
(@milaja)
Berichten: 1445
Beroemd lid
 

wat een mooi mannetje.ik heb een mooi blauw popje te koop van een jaar oud.ze begint nu een nestje te maken maar heb er geen mannetje voor.ze is redelijk tam maar nu wil ze je wel graag bijten.alleen woon ik in spijkenisse en dat is niet in de buurt.


 
Geplaatst : 31 december 2012 16:22
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
 

priscilla;339961 wrote: ik zoek een pop vanaf 1 jaar die gelijk bij chiko kan, om nestjes te maken

Okee. Dan kan je beter in je vraag gelijk broedrijp erbij zetten. Dat is duidelijker. Succes.


 
Geplaatst : 31 december 2012 16:26
(@priscilla)
Berichten: 11
Actief lid
Topic starter
 

Lejah;339965 wrote: Okee. Dan kan je beter in je vraag gelijk broedrijp erbij zetten. Dat is duidelijker. Succes.

sorry maar het is wel logisch dat ik een pop wil van zijn leeftijd ,maar idd broedrijp! bedankt voor de succes!


 
Geplaatst : 31 december 2012 17:38
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
 

priscilla;339967 wrote: sorry maar het is wel logisch dat ik een pop wil van zijn leeftijd ,maar idd broedrijp! bedankt voor de succes!

Voor jou is het logisch, voor een ander niet. Maar geeft niet hoor.


 
Geplaatst : 31 december 2012 18:27
(@naomi)
Berichten: 190
Waardevol lid
 

Als goed is wordt onze Yoko vanavond om 8 uur opgehaald, maar als dat niet door gaat is het misschien iets voor jou?
Yoko is 1,5 jaar oud en een lutino collie.

Ze is niet echt tam, maar het hele bange is er af. Ze komt af en toe naar je toe tijdens het los vliegen of in de kooi. Als je veel tijd aan haar besteed kan ze nog goed tam worden denk ik.

Heb hier trouwens een topic geplaatst bij vraag en aanbod.


 
Geplaatst : 23 januari 2013 19:41
(@naomi)
Berichten: 190
Waardevol lid
 

De mensen hebben Yoko nog steeds niet opgehaald, dus ze is er nog steeds. Ik hoop écht dat je haar een goed huisje kunt bieden. 🙂


 
Geplaatst : 23 januari 2013 21:50
(@priscilla)
Berichten: 11
Actief lid
Topic starter
 

bedankt

naomi;341557 wrote: De mensen hebben Yoko nog steeds niet opgehaald, dus ze is er nog steeds. Ik hoop écht dat je haar een goed huisje kunt bieden. 🙂

ik heb een vrouwtje voor hem gevonden. toch heel erg bedankt


 
Geplaatst : 24 januari 2013 14:49
Deel:

Scroll naar boven