Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hoi allemaal,
Ik ben nu 8 weken oud en zo langzaam aan verandert er toch wel wat voor mij. Ik ben nu al groter dan mijn huisgenootje de muis, mams zal morgen een groter knuffeltje aan me geven.
Als ik ga slapen zit ik soms al helemaal recht op, en trek mijn linkerpootje op, dit gaat soms nog niet helemaal goed want af en toe kukel ik dan bijna om en schrik ik me een hoedje. Mams vind het grappig om te zien.
Mijn geboorte bakje is uit mijn kooitje verdwenen, nu heb ik meer ruimte om me heen en er staat nu een bakje met water en een bakje met allemaal lekker ruikende dingetjes.
Ook ligt er een stokje met lekkere zaadjes bij en daar wil ik wel n beetje mee spelen en af en toe hap ik erin en probeer dan de pelletjes eraf te halen.
Vandaag heeft mams me een beetje verkruimelde pelets met water gegeven, ik heb er wel van gegeten maar wilde toch liever mijn lekker warme papje. Mams is tevreden want ik heb van de pelets geproefd.
Het eivoer lust ik ook wel en dat verkruimel ik ook met mn snavel.
Ik heb nu ook iets meer ruimte in mn verblijf, dus kan ik lekker rondlopen in mijn groter huisje, wat nog lekker warm is ook. (26 graden).
Ik ga nu elke middag met mijn mams mee naar beneden, dan mag ik even op de keukentafel, echt rondlopen doe ik nog niet, vind het allemaal nog heel spannend, maar als ik bij mijn mams kan zitten kijk ik toch heel nieuwschierig rond. Alleen als ze mijn eten heeft wil ik echt wel de tafel oversteken om bij mijn hapje te komen. Tja liefde gaat door de maag he.
Mams doet het lekker rustig aan met aan alles wennen, ze zegt dat we tijd genoeg hebben. 
:love::love::love::love: wat een schatje, wat doe je het goed!
Je kunt niet diep in de ogen van een dier kijken zonder de diepte, complexiteit en gevoelens te zien die de mens als enige claimt te hebben.
Miriam 🙂 & Nico [SIGPIC][/SIGPIC]
