Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hoi,
Lode is nu 1 week bij ons
is over gezet van zaden naar nutri-bird maar eet nog steeds praktisch niks,
aan de pellets komt hij nie aan,
fruit gooit hij overboord
op 8 juni woog hij 323 gr.
op 13 juni weegt hij 294 gr.
hoeveel mag hij afvallen ?
hoelang moet ik de pellets volhouden ?:confused:
:rose-kaketoe: lode
Hilde
hallo,
hoeveel ze mogen afvallen weet ik zo niet maar gunstig is het niet lijkt mij.
wat ik persoonlijk wel jammer vind is dat de vogel al meteen op pellets gezet wordt en niet eerst de kans krijgt om aan de geheel nieuwe omgeving te mogen wennen.
mijn menig en die is bevestigt toen wij de BL GL overnamen is dat een vogel echt wel wennen moet aan nieuwe omgeving want ondanks dat die in zelfde kooi bleef het zelfde voer kreeg nam hij de eerste dagen toch minder tot zich.
ik weet niet alles maar doe mijn best
Hoi,
ja zover had ik niet nagedacht, je kan inderdaad gelijk hebben,
eerst wennen en dan een verandering doen,
kan dus mms een mengeling geven half zaden, half pellets
en stilaan minder zaad,
is 't proberen waard
anders vrees ik ook dat hij teveel zal afvallen
dank je wel
Hilde
Als ik met een vogel naar de DA gaat als hij ziek is weegt hij hem en kijkt dan hoeveel hij is afgevallen ten opzichte van aankoop gewicht, tot zo'n 15% kan geen kwaad meer is niet wenselijk.
OP je vraag bij andere topic "gevleugelde kunstenaar" of de rose en de blauwvoorhoofd samen kunnen dat weet ik niet.
ik heb ze allemaal geschrijden zitten
Gr Ed
Hier op deze site kun je mijn vogels bewonderen.
dit wordt mijn nieuwe site:
www.burdies-papegaaien.nl
4x:rose-kaketoe: 5 x:blauwvoorhoofd-amaz 1 x:edelpapegaai-vrouw- 1 x:groene-edelpapegaai
en 1 witte valk en 1 blauwe grasparkiet
Ik heb zelf bij iedere nieuwe en tweedekans vogel per direct mee laten draaien met de gewoontes in dit huis, zolang je maar in de gaten houdt of ze wel iets eten, om de twee / drie dagen wegen is een goede indicatie.
Wel in de gaten houden of ze iets eten, en niet alleen de pellets aanbieden maar bijvoorbeeld een theelepeltje zaad, desnoods de pellets wat fijner maken. Wat mij is opgevallen is dat de kaketoes van fijner eten houden (ik bedoel formaat) dus geen grote brokken en/of zaden.
[SIGPIC]http://www.papegaaienforum.nl/image.php?type=sigpic&userid=7115&dateline=1287826198[/SIGPIC]
Hoi,
Bedankt voor jullie reacties.
Hen gisteravond nog een mengeling gegeven, zaden en pellets,
hij is gretig beginnen eten.
Deze morgen zelfs fruit appel en perzik.
vandaag terug gewogen en weegt nu 308 gr.dus 14gr tegen gisteren bijgekomen.
probeer morgen de pellets te pletten of verpulveren en samen met de zaden in zijn eetbakje te geven.
maar het gaat de goede kant uit.
Hilde
Lode :oranjekuif-kaketoe: eet inmiddels goed zijn pellets 🙂
Weegt nu 339 gr
