Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Guus zit in z'n takkenboom vol in de zon nu en dan hou ik terdege rekening met de hitte van deze dagen. Ik haal hem dan ook regelmatig uit de zon, omdat ik bang ben dat dit tot oververhitting zou kunnen leiden.
Vanmiddag tijdens de koffie heb ik hem naast me gezet in de halfschaduw. Eerst laten drinken. Een oude stok uit het bos vastgebonden aan een oude tuintafel en klaar was kees. Guus had gelijk weer een wat nieuwe omgeving. De stok bleek minder snavelbestendig dan ik dacht. Geen eik blijkbaar, want binnen het halve uur was 15 cm opgegaan aan snaveloefeningen. Wat een kracht in zo'n klein snaveltje. Ik zit hem weleens te sarren (en hij mij!), maar als hij zou willen hou ik weinig vingers over denk ik.:)
Maar goed hij is de hele dag bezig in de buitenlucht. Z'n aandacht gaat ook voortdurend uit naar z'n omgeving. Geluiden, duiven, eksters e.d vlak bij hem. Het blijkt vermoeiend al die afleiding, want om 10 uur 's avonds wil Guus al op stok met het laken over z'n kop en heeft dan ook helemaal geen belangstelling meer voor ons.
<img src="
">
<img src="
">
<img src="
">
<img src="
">
Zo te zien geniet Guus met volle teugen!
Geen wonder dat hij s'avonds moe is,dat ben ik met dit weer ook:)
Wie een vriend zoekt zonder fouten,blijft zonder vrienden
Annemoon
:grijze-roodstaart:en Magnum
Geen wonder dat hij s'avonds moe is,dat ben ik met dit weer ook:)
U knaagt ook aan hout?? :p;):p0:
ik weet niet alles maar doe mijn best
aaawh mooie foto's van guus!!!
wat een plezier heeft ie.
bedankt weer
Leuk weer foto,s van guus te zien:)
Inmiddels heeft Guus 2 flinke nieuwe stokken gekregen om te slopen. Uit het duin meegenomen vanavond. Hij is gelijk maar weer begonnen met zijn afbreekwerk.
Heb ik nu toch een wat grotere sloper in huis genomen dan jullie hebben gedaan met je roodstaart??
🙂
<img src="
">
<img src="
">
<img src="
">
<img src="
">
Oh ja. Ik hou jullie op de hoogte zodra "ze" weer op zijn!:)
