Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

planten in huis

5 Berichten
4 Gebruikers
0 Reactions
966 Bekeken
sjefke
(@sjefke)
Berichten: 85
Waardevol lid
Topic starter
 

Wie o wie kan mij helpen ? Ik zie alleen maar staan welke planten er niet mogen in huis mt een papegaai maar welke mogen er nu wel ? ik ben namelijk opzoek naar een mooie kamerplant voor in huis. Maar deze moet namelijk niet giftig zijn voor mijn grijsje.


 
Geplaatst : 22 oktober 2013 20:03
(@Harry1966)
Berichten: 130
Waardevol lid
 

Zomaar een google resultaat
http://www.jeroenhubert.nl/lijst-giftige-geschikte-planten-vogels/

Misschien is het makkelijker als je eerst beslist welke plant je graag wilt aanschaffen en dan kijkt of die voorkomt op de lijst?


Groet Harry

 
Geplaatst : 22 oktober 2013 20:28
(@Carina)
Berichten: 72
Vertrouwd lid
 

Medilina is mooie plant en orchidee.. Meeste tropische plant soorten gaan prima.. Alle bloembollen en kerstbomen zoizo niet... Heerlijk excuus om niet zo,n boom in huis te hoeven halen voor 2 wkn haha


 
Geplaatst : 22 oktober 2013 20:53
sjefke
(@sjefke)
Berichten: 85
Waardevol lid
Topic starter
 

bedankt voor je lijstje. ik ben nog steeds opzoek ma denk dat ik creatief een ananas plantje ga zetten


 
Geplaatst : 4 november 2013 20:53
duckie
(@duckie)
Berichten: 342
Betrouwbaar lid
 

Ik heb altijd van palmsoorten gehouden en daar hingen de vogels door de tijd heen altijd in zonder problemen. Ook bij tuincentra's staan op de kaartjes of ze giftig zijn. (Anders even vragen)
Welke zowiezo giftig zijn: Lelietjes van dalen, Wolfsmelk, Oleander, Phillodendron, Rhodondendron, Avocado, Hedera (klimop) en Hortensia
Zo ben je weer een stapje verder, sukses!


Koko en Duckie
:geelvoorhoofd-amazo

 
Geplaatst : 6 november 2013 20:59
Deel:

Scroll naar boven