Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Mijn man en ik zouden graag een grijze roodstaart aanschaffen. Het liefst 1 die al wat ouder is. Wij werken alletwee 8 uur per dag. Hij 5 dagen en ik 4 dagen in de week. Is het beestje dan teveel alleen? Want dat willen we absoluut niet. Na het werk en in het weekend zijn we eigenlijk altijd thuis.
Er blijft tijd genoeg over om de Grijze aandacht te geven hoor!
Waar je wel rekening mee ''moet'' houden is dat de Grijze echt
naar 1 persoon kan trekken. Dit hoeft niet zo te zijn, maar de kans
is serieus aanwezig.
IK zeg bij deze het is te doen.
Wanneer je uit je werk komt kan je toch bezig zijn met je vogel.
Zeker als je na het werk en in de weekeinden bijna altijd thuis bent 🙂
Koop wel aub een zo'n groot mogelijke kooi want daar zit ie al snel 18 uur per dag (doordeweeks) in. En laat af en toe de tv aan als jullie weg zijn voor wat visuele afleiding. 😉
Dank jullie wel voor de reactie's nu gaan we verder snuffelen naar meer info over ons nieuwe grijze vriendje.:grijze-roodstaart-p En we gaan zeker voor een grote kooi, we zouden zelf ook niet in een klein hokkie willen zitten.
Mocht iemand nog info hebben over een grijze roodstaart die weg moet bij iemand dan horen we het graag. Nu ben ik vooral op marktplaats en bij dierenasiels aan het kijken.
Groetjes
Bella
wie weet een goed adres waar ik een grijze roodstaart papegaai kan kopen?
ik ben op zoek naar een jonkie.
gr
Hallo
Ik ga een grijze roodstaart van een kennis overnemen, die heeft hem zeg maar uit een erfenis. De vogel is vroeger wel handtam geweest maar er is al een jaar niets meer mee gedaan. Enig idee of en hoe ik hem weer handtam krijg en hoe lang dat gaat duren?
tipvoor alle, kijk op www.koppiekrauw.com.
er staat heel veel info op.
en veel geluk met het zoeken en op voeden van je gaai
Gevleugelde groeten van :edel-papegaai: Joepie :edelpapegaai-vrouw- Tica :agapornis: tweety :grijze-roodstaart-pen Coco
Gerrit Visser
Hallo!
Onze Grijze is al 2,5 jaar bij ons en was een half jaartje dat ze bij ons in huis kwam. Toen werkte mijn partner ook full-time en ik 4 dagen (nu werk ik er 3). Ik moet zeggen dat dat altijd goed is gegaan!
We hebben een grote kooi voor Rocky met speeltjes en dingen om te slopen (wilgentakken, papier, wcrolletjes) en voordat ik naar m'n werk ga haal ik 'm er even uit totdat ik de deur uit ga, dan sluit ik m op en doe de radio aan... Hij zit dan de hele dag in z'n kooi en suft volgens mij maar wat en af en toe sloopt ie wat van z'n takken etc.
Als we thuis komen dan mag ie weer los en zit ie in de avond vaak bij ons op de bank en in de zomer zit ie gewoon lekker buiten tot dat we naar bed gaan...
Gewoon veel aandacht geven als je er bent en verder wennen ze er volgens mij snel aan...
Groetjes en suc6
