Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo
Ik heb sinds 2 dagen een baby Agapornis en op mijn gevoel gaat het prima alleen heb een probleem.
Ik heb goed uitleg gekregen van de fokker zelf, en heb zo ook eerder een parkiet opgevoed.
Alleen soms denk ik van is die te mager? voer ik m te veel of te weinig, want ik stop met voeren wanneer hij het zelf niet meer wilt,
dus ik weet niet precies wanneer ik moet stoppen met voeren van het papje.
Alvast bedankt
Dat is natuurlijk een vraag waarvoor je bij de kweker moet zijn, als het goed is heeft hij/zij uitgelegd hoeveel voeding de kleine moet krijgen.
Aan de andere kant is dit precies waar je mee te maken krijgt als een onervaren iemand handopfok gaat doen. Risico's en onzekerheid.
Weeg je agaatje elke dag op hetzelfde tijdstip. Dus bijv elke dag om 10.00 uur zoveel tijd voor of na de voeding en dat elke dag. Dan kan je zien of ie aankomt.
Weeg 's ochtends zijn gewicht en dan mag je 10% van zijn lichaamsgewicht geven. Dus als hij 50 gram weegt, mag je 5 CC maximaal geven. Althans, zo werkt het met de grotere gaaien 😉
Verder kun je voelen aan zijn borstbeen of deze niet teveel uitsteekt, is dit zo, dan is hij te mager.
:oranjekuif-kaketoe2Badut, Tommy, Nicky, Lemmy, Aspa, Keisha :kaketoe::blauwgele-ara:Max, Tica, Rheia, Loki:groenvleugel-ara:
