Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
hoi allemaal,
in het weekend en als een van ons vrij heeft,
worden we wakker geschreeuwd door onze 2 valken,
dit is niet echt prettig als je wilt uitslapen,
dit begint rond de klok van half 9, 9 uur.
en als we dan eenmaal even onder zijn is het goed
en gaan ze lief spelen en fluiten.......
ook als ik zelf beneden ben en even na de wc ga of even
na boven ga, beginnen ze ook te schreeuwen tot ik terug ben....
als mijn vriend de kamer verlaat doen ze dat niet.....
bij hem doen ze het alleen als hij van het werk terugkomt
en als ze hem dan zien aankomen of de voordeur horen (dit doen ze ook bij mij)
dit zal wel een versie van aandacht trekken zijn
maar wat kunnen we hieraan doen??
ook wij willeen eens uitslapen!!
wie kan mij helpen om dit
gedrag te vertalen??
en wat we hier aan kunnen doen...
groetjes
christa
Kiki & Koko :valkparkiet2::valkparkiet2:
Rocky & Bella:agapornis-roseicoll &:agapornis-roseicoll
R.I.P. Rambo & Rocky (agapronide)
R.I.P. Buddy (grijze roodstaart)
hallo,
dit is inderdaad contact zoeken met jou, ik zelf heb maar 1 valkje en die deed dat ook altijd, totdat ik het advies kreeg om een doek over de kooi te leggen.
dit was al een stuk rustiger, ik kan zo uit me bed komen om naar de wc te gaan de andere vogels durven ook te reageren maar ze hebben alle 3 een doek over de kooi ze weten ook zolang de doek erover zit ik zelf pas contact zoek als de doek eraf gaat. s'avonds optijd over de kooi en s'morgen wanneer jij of jullie er aan toe zijn de doek eraf. probeer dus het geschreeuw geen aandacht te geven. ik hoop dat dit werkt voor je bij ons in ieder geval wel.
je kan het doen met een oud laken ofzo de doek leg je aan 3 zijden erop zeg maar zodat de kant de tegen de muur sta open is want daar zien ze toch nix
succes
Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]
meestal staan we ook niet meteen op, maar as ze al un uur of langer bezig zijn, wordt het toch wel tijd.......
hun kooi staat in een hoek, dat zou dus betekenen dat we 2 kanten moeten bedekken.
maar ik vind het een beetje zielig om der een doek overheen te leggen,
want als onze kinderen of partner niet stil zijn leggen we der toch ook geen doek overheen........
is er geen andere manier.......
xxxx
Kiki & Koko :valkparkiet2::valkparkiet2:
Rocky & Bella:agapornis-roseicoll &:agapornis-roseicoll
R.I.P. Rambo & Rocky (agapronide)
R.I.P. Buddy (grijze roodstaart)
Oordoppen.
Je kunt niet diep in de ogen van een dier kijken zonder de diepte, complexiteit en gevoelens te zien die de mens als enige claimt te hebben.
Miriam 🙂 & Nico [SIGPIC][/SIGPIC]
O ja - het is echt niet zielig om een doek over de kooi te leggen!
Omdat het daardoor donker is in de kooi geeft het de vogels rust en blijven ze s'ochtends rustig tot je de doek er weer af haalt.
Het is niet te vergelijken met wat je zegt over dat je ook geen doek over je partner of kinderen legt als ze niet stil zijn - dan zou je het inderdaad als straf doen: je bent niet stil, dus leg ik een doek over je heen.
Maar wanneer je s'avonds als het bedtijd is een doek over de kooi legt, heeft dat niets met een straf te maken, integendeel.
Als de kooi in een hoek staat, trek hem dan een heel klein eindje naar voren zodat er gewoon een doek over kan, dat moet volgens mij geen probeleem zijn!
Overigens, de doek hoeft ook niet helemaal rondom de kooi te hangen: waar de kooi in de hoek tegen de muur of muren staat, daar hoeft dan niet persee een doek te hangen.
Je kunt niet diep in de ogen van een dier kijken zonder de diepte, complexiteit en gevoelens te zien die de mens als enige claimt te hebben.
Miriam 🙂 & Nico [SIGPIC][/SIGPIC]
