Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo!
Ik heb nu ondertussen een viertal jaar 2 aga's hier zitten met als oorspronkelijke bedoeling te gaan kweken. Maar volgens mij zit ik met 2 mannetjes in m'n kooi... . Nu heb ik deze week een vrouwtje aangeschaft (hoop ik toch) en het is dus de bedoeling dat één van die twee loebassen daarmee gaat paren.
Maar 1 mannetje is wat dominanter en wil niet dat mijn popje bij hem in de buurt komt, dus ook niet in het broedhok waar de twee al vier jaar in slapen.
Moet ik nu een nieuw broedhok aanschaffen ?
normaal is het zo, dat 2 vreemde vogels, wel een tijd aan elkaar moeten wennen.heb jij ze al bij elkaar in 1 kooi?
als ze aan elkaar gewend zijn, kan het echt nog wel lang duren voor dat er paar pogingen worden gedaan.
daar kan veel tijd over heen gaan.
maar ze moeten dus eerst wennen met zijn 2.
hoe is de indeling nu dan?
wie zit bij wie, en waar.
zou pas na een periode van gewennen een nieuw broedhok erin hangen
bedankt voor de snelle respons
Sinds vandaag zitten ze alledrie in dezelfde kooi en zonder ruzie, dus dat is toch al een goed begin.
Ik wou mijn 2 aga's niet uit elkaar halen, ik vond dat zo zielig. Misschien dat ik nog een agaatje bijkoop voor de andere en die twee in mijn oude kooi zet. Maar eerst de broedblok er uithalen dus.
