Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
hallo
ik ben Rean en ik ben 14 jaar.
ik heb 2 hele lieve mooie vogels.
1 agapornis fischeri joppie .
& 1 geelkuif kaketoe genaamd Tara ,
Tara is net een half jaar oud , zij is geboren in mei 2009
& toen we haar ophaalden hebben we haar verder gevoerd met pap .
Tara is dus ook heeel tam geworden.
mn zus britt heeft haaar de eerste weeken wat gevoerd. en ik heb haar daarnaar pap gevoerd en nu vind ze mij dus ook heel lief , ze is heel gehecht aan mij .
Tara begint nu wat tefluiten , en tepraten , ze kan al hahahaha zeggen , en ze begint ook al deuntjes tefluiten 🙂
Tara vind het erg leuk om lekker bij je teliggen kroellen .
& ze gaat 1 x in de 1/2 week onder de doche en dat vind ze heerlijk !
1 en 2 foto's is tara , en de 3de foto is joppie deze kerst 🙂
hele mooie vogel!
veel plezier nog met je kaketoe! :oranjekuif-kaketoe2
Mooie kaketoe en leuke aga 🙂
Ik heb ook een geelkuif, alleen die is zelfs al ouder dan jij, nml 23 jaar :p
hallo,
welkom op het forum en heel veel plezier en succes met je geelkuif
groetjes
tel wat je hebt , niet wat je mist .
:oranjekuif-kaketoe2 Luna , Zazou:rose-kaketoe: :blauwgele-ara: Yara :groenvleugel-ara:Charlie
en Christel
mooi
Mooie kaketoe en een heel mooi aga'tje! En welkom!
Groetjes,
Charlot
welkom,
het zijn mooie vogels, vooral die agapornis heeft een leuk koppie. 😀
succes met je vogels! 🙂
Dankjewel allemaal voor deze leuke reacties! 😀
x
En kan je de geefkuif zonder veel problemen houden, want ik ben zelf nogal afgeschrikt van alle negatieve berichten die ik erover lees. Het liefst zou ik een geelkuif aanschaffen, maar ik zit nu over een rosekaketoe te denken, omdat die veel geschikter als huisdier schijnen te zijn
Hallo Gerdje,
Als je een goede geelkuifkaketoe hebt hoeft dat geen probleem te zijn.
Ik heb zelf 36 jaar een geelkuifkaketoe gehad en er heel veel plezier mee beleeft. Ze was (is op 9 januari 2010 overleden) een zonnetje in mijn leven.
En lief voor iedereen. Altijd vrolijk! Als ik ooit weer een nieuwe zou nemen wordt het weer een geelkuifkaketoe. Als ze meeuwen hoorde ging ze wel even meeschreeuwen maar dat doen volgens mij elke soort kaketoes.
Veel succes met je keuze!
tammiebeek;280374 wrote: Hallo Gerdje,
Als je een goede geelkuifkaketoe hebt hoeft dat geen probleem te zijn.
Ik heb zelf 36 jaar een geelkuifkaketoe gehad en er heel veel plezier mee beleeft. Ze was (is op 9 januari 2010 overleden) een zonnetje in mijn leven.
En lief voor iedereen. Altijd vrolijk! Als ik ooit weer een nieuwe zou nemen wordt het weer een geelkuifkaketoe. Als ze meeuwen hoorde ging ze wel even meeschreeuwen maar dat doen volgens mij elke soort kaketoes.Veel succes met je keuze!
Ik heb ook een geelkuif en ja goed te houden, maar ik denk alleen als je hem alleen hebt en niet zoals bij mij, met nog 12 andere gaaien waar hij zijn aandacht mee moet delen. Nou moet ik zeggen dat Japie ook ruim 20 jaar alleen is geweest, dus dat zal zéker ook uitmaken.
Zelf zou ik nooit voor een (jonge) kaketoe kiezen :rolleyes:
Wat een mooie vogel, veel plezier ermee! En voor iedere kaketoe geldt verdiep je er eerst in en ben je bereidt om dat extra te doen wat ze nodig hebben dan kun je een hele leuke vogel hebben. Maar hou er rekening mee dat ze intensiever zijn dan een, bijvoorbeeld, agapornis.
Check ook onze site eens, daar staan alle soorten op www.ikbengeenhuisdier.nl
[SIGPIC]http://www.papegaaienforum.nl/image.php?type=sigpic&userid=7115&dateline=1287826198[/SIGPIC]
Ik geloof jullie meteen als jullie zeggen dat het wel goed kan gaan met een geelkuif, maar eerlijk is eerlijk. In de meeste verhalen die ik lees gaat het mis op het moment dat ze geslachtsrijp worden. Je hebt dan je vogel al een jaar of 5 en dan moet je hem alsnog wegdoen omdat hij niet meer te handhaven is. Ik heb 4 agapornissen waar ik al jaren heel blij mee ben en die zou ik voor geen goud willen missen. Ik zou het ook als een enorm falen zien als ik de kaketoe om die reden op zou moeten ruimen.
Al vaak heb ik gelezen dat een geelkuif als huisdier in principe ongeschikt is en dat is natuurlijk niet uit de lucht gegrepen. Ik zit er wel over te denken om een oudere geelkuif te nemen die zijn sporen al verdiend heeft. Het risico van een jonkie vind ik te groot omdat ze nog zoveel in gedrag kunnen veranderen (vermoedelijk door de geslachtsdrift)
Wat een mooie vogel 🙂
ik heb 2 ara's nu, en die zijn zeker meer dan voldoende, nu, zeker de blauwgele die enorm actief is. De groenvleugel is relaxer en houdt zichzelf wel bezig.
Voor een kaketoe ben ik nu (nog niet) klaar. Maar ik vind het wel erg fascinerende vogels.
http://www.youtube.com/watch?v=bar3BVJKUiQ
Papegaaienpsychologie:
Als het van mij is, is het van mij. Als het van jou is, is het van mij. Als jij het vasthebt, is het van mij. Als jij er naar kijkt, of er aan denkt, van zodra ik weet wat het is, is het van mij...
http://sites.google.com/a/bottu-jans.com/www/ara-informatie/lectuur/artikels/knippen-of-niet
