ik stel me even voo...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

ik stel me even voor

3 Berichten
2 Gebruikers
0 Reactions
836 Bekeken
sofia
(@sofia)
Berichten: 6
Actief lid
Topic starter
 

hoi
Ik ben Sofia
en heb 3 grijzeroodstaarten:grijze-roodstaart-p :grijze-roodstaart: :grijze-roodstaart-p
banjer 10 jaar tino 1,5jaar en sinds 3 dagen jerry van 4 maandjes
ik had verwacht dat jerry nog even in zijn eigen kooi moest blijven ,maar dit pakte heel anders uit .Hij zit gewoon in de grote vitrine en heeft het hoogste woord(figuurlijk dan)
meer weten?
gewoon vragen


 
Geplaatst : 15 januari 2010 18:40
Jansen
(@Jansen)
Berichten: 3
Actief lid
 

Hoi Sofia,

Ik ben Nathalie en ook nog nieuw hier.

wat leuk dat je 3 grijze roodstaarten hebt, ik heb er 1 en die heet jansen en ik heb hem/haar gekregen toen die 4 weken oud was ik hem(dat denken wij teminste) met de hand met specialen pap voeding groot gebracht.
een hele klus maar ik heb nu een hele liefe aanhankelijke vogel die nu 2 mei 2 jaar word ik vijnd het leuk dat ze bij jou gewoon allemaal samen zijn, bij mij is het een huiskamer vogel dus een familie lid geworden hihihih

groetjes van mij en Jansen


 
Geplaatst : 15 januari 2010 20:51
sofia
(@sofia)
Berichten: 6
Actief lid
Topic starter
 

Ha Nathalie
banjer de oudste heb ik ook met de hand groot gebracht ,tino heb ik nu een jaar erbij zitten omdat ik vond dat alleen ook maar alleen is en nu sinds 3 dagen zit ook jerry erbij .
en het zijn dus ook familiedieren want ze zijn alle 3 heel erg tam en spelen ook op de klimboom in de kamer
het is onwijs leuk om te zien hoe die 3 met elkaar omgaan


 
Geplaatst : 15 januari 2010 21:04
Deel:

Scroll naar boven