Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Ik ben er weer

6 Berichten
4 Gebruikers
2 Reactions
377 Bekeken
Rebekka
(@rebekka)
Berichten: 79
Waardevol lid
Topic starter
 

Hoi Allemaal, Lang geleden was ik hier, maar ik bedacht me opnieuw voor te stellen.

Ik ben Rebekka. Ik heb 2 bonte boertjes. Karel en Fatou. Ze zijn nu 9 jaar oud. Ik heb ze van jongs af aan. Toen ze klein waren konden ze niet samen. Ik had toen twee van die grote kooien naast elkaar staan. Voorbij de puberteit, waar vooral Fatou erg veel last van heeft gehad werd ze wat tolleranter. Nu leven ze al jaren samen in en om 1 kooi in onze huiskamer.

We hebben ook nog 2 katten en een oude hond. 

Beiden zijn tam. Karel is soms wat onzeker. Vind het gezellig om bij me te zitten, maar aaien vindt hij eigenlijk te spannend. Karel moet met wat geduld benaderd worden, maar is oh zo een leuke vogel. Hij zoekt me overigens wel op zijn initiatief op. Fatou heeft een verschrikkelijke puberteit gehad. Ze viel iedereen aan die maar een beetje bij haar in de buurt kwam. (behalve mij). Na haar puberteit is ze ontpopt als een vreselijke lieve leuke kroelkont. Wil niet alleen op je vinger, maar het liefste heel de dag geknuffeld worden. Als ik die pak en tegen mijn borst druk en kriebel begint ze te "knorren" omdat ze het zo fijn vindt. 

Hoe afwachtend Karel is, zo ondernemend is Fatou. Dit resulteert erin dat ik Fatou geen moment alleen los kan hebben. haha. Fatou doe ik er een plezier mee om mee naar buiten te nemen, Karel vindt dat eigenlijk veel te spannend. Die zit liever op zijn vertrouwde plekjes.


 
Geplaatst : 18 april 2025 08:25
BradaGroepAdmin reageerde
BradaGroepAdmin
(@bradagroepadmin)
Berichten: 17
Eigenaar Admin
 

Hoi Rebekka, welkom terug!


 
Geplaatst : 22 april 2025 08:37
Rebekka
(@rebekka)
Berichten: 79
Waardevol lid
Topic starter
 

Echt heel druk is het hier niet meer hè.... wat jammer. We kunnen zoveel van elkaar leren!


 
Geplaatst : 3 mei 2025 08:40
Granny reageerde
(@gerdje)
Berichten: 11
Actief lid
 

Ik vind het ook jammer dat hier weinig activiteit is. 


 
Geplaatst : 4 mei 2025 14:44
Granny
(@granny)
Berichten: 16
Aanwezig lid
 

Welkom terug!

Groetjes van Hanye en Blessing. Én van mij. 😉


☕ "Niet belerend maar leerzaam" 🦜

 
Geplaatst : 6 mei 2025 10:06
BradaGroepAdmin
(@bradagroepadmin)
Berichten: 17
Eigenaar Admin
 

Geplaatst door: @rebekka

Echt heel druk is het hier niet meer hè.... wat jammer. We kunnen zoveel van elkaar leren!

@rebekka Het is inderdaad niet heel druk meer hier, dat komt omdat wij na de overname heel veel problemen hebben gehad met de oude software. Hierdoor lag de website er een hele tijd uit. Nu dit probleem eindelijk is opgelost zien we dat heel veel mensen het PapegaaienForum weer bezoeken, maar er zijn inderdaad nog weinig mensen die actief meepraten.

Wij hopen dat hier snel verandering in komt!

 

ps: Als iemand iets weet om dit te verbeteren hoor ik dat natuurlijk graag.


 
Geplaatst : 6 mei 2025 10:22
Deel:

Scroll naar boven