Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Chief en BLue

6 Berichten
3 Gebruikers
0 Reactions
792 Bekeken
(@kev25)
Berichten: 47
Vertrouwd lid
Topic starter
 

Goedenavond iedereen!

Ik ben al enige tijd lid van de forum maar heb me nog niet voorgesteld.

Ik ben Kevin en ben sinds vorig jaar augustus trotse eigenaar van een fisheri dwerg papegaaitje genaamd Chief. Ik heb Chief gekocht toen die 5 weken was en heb hem de overige weken met de pap groot gebracht. Het is eigenlijk een eigenzinnig beestje wat soms nogal eens fel kan zijn, heb hem onlangs laten testen en blijkt dus een pop te zijn. Na een maandje of 4 merkte ik dat hij niet altijd vrolijk was en dat elke avond uit de kooi niet voldoende aandacht was dus heb ik besloten een jong vogeltje erbij te kopen.

Blue heb ik gekocht toch hij 4 weken oud was en is wederom groot gebracht met pap. Ze hebben de eerste maanden ieders een eigen kooi gehad en heb ze stukje bij beetje aan elkaar laten wennen, na een maandje of 2 konden ze eindelijk samen met elkaar omgaan en zijn ze niet meer van elkaar weg te slaan. Ik ben Blue ook onlangs laten testen en dit blijkt dus een mannetje te zijn, top dus.

Ik heb van Chief en Blue een foto bijgevoegd.

Mochten er nog vragen zijn stel ze gerust!

Gr

Kevin


 
Geplaatst : 6 februari 2012 21:44
dijkkamp
(@dijkkamp)
Berichten: 3459
Lid Moderator
 

Hallo Kevin,

Welkom op het forum.

Wel jammer dat mijn eerst bericht naar jou niet zo'n leuk bericht zal zijn.

sinds vorig jaar augustus trotse eigenaar van een fisheri dwerg papegaaitje genaamd Chief

Helaas is chief geen Fischerie maar een personata/nigrigenis als ik haar zo goed zie.

Je 2de vogeltje bleu is een personata.

Zou je met beide vogels willen kweken?


ik weet niet alles maar doe mijn best

 
Geplaatst : 6 februari 2012 22:26
(@kev25)
Berichten: 47
Vertrouwd lid
Topic starter
 

Mijn insteek was eerste instantie niet om ze te kruisen, puur een maatje ter gezelschap. wel zou het een leuke bijkomstigheid zijn.

Maar wat ik uit je bericht nu opmaak is dat deze 2 soorten niet te kruisen zijn?


 
Geplaatst : 6 februari 2012 22:45
dijkkamp
(@dijkkamp)
Berichten: 3459
Lid Moderator
 

Hallo,

Met deze soorten is helaas wel te kweken,helaas dan in mijn optiek ik behoud liever de rassen zuiver,maar daar denken andere mensen weer anders over en zullen nu meteen zeggen laat lekker gaan.


ik weet niet alles maar doe mijn best

 
Geplaatst : 7 februari 2012 09:42
(@kev25)
Berichten: 47
Vertrouwd lid
Topic starter
 

Daar valt inderdaad wat van te zeggen ja, er komt over een maand sowieso nog een ras zuiver koppeltje bij waarbij ik wel de kweek in wil gaan zetten, mijn huidige 2 vogeltjes moeten maar zien wat ze gaan doen.


 
Geplaatst : 7 februari 2012 10:03
trixie
(@trixie)
Berichten: 713
Eervol lid
 

Welkom op het forum en wat een leuk stelletje vogels heb je.
Ben benieuwd naar de nieuwkomers:)


Liefs Trixie en :grijze-roodstaart:

 
Geplaatst : 13 februari 2012 00:42
Deel:

Scroll naar boven