Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo allemaal
Ik zal me eerst maar eens voorstellen wel ze netjes he.
Ik ben Nelis en ik ben getrouwd en heb 1 dochter van 5 jaar.
Ik ben 39 jaar en al zo'n 31 jaar bezig met het houden en verzorgen van reptielen.
Mijn dochter heeft 10 wurgslangen en twee landschildpadden en ik heb ongeveer 60 europese adders (gifslangen dus)
Ook hebben wij een opvang voor deze dieren en op onze website kunt u meer info vinden.
www.de-slangenkuil-apeldoorn.nl
Maar ik zou graag willen weten of mijn folere groot genoeg is voor een koppel halsbandparkieten.
De folere heeft namelijk wat rare maten.
Wel hij is 3 meter lang links is hij 2,80 diep en rechts is hij 1,40 diep en omdat er een schuin bak op ligt is hij 2,00 en loopt af naar 1,80 hoog.
En kan deze soort zomer en winter buiten zijn.
Hopelijk krijg ik wat reactie's.
Mvg
Nelis
Hoiii,
Oh, gaaf slangen. Ook een mooie hobby reptielen.
Je voliere is groot genoeg hoor voor een koppel halsbandparkieten.:)
Weet je al welke kleur je wilt gaan houden?
Dank je wel voor de snelle reactie Robin
Tja welke kleur???? in mijn teks staat inderdaat de halsbandparkieten, maar het moet zijn Rosella's.
Aangezien ik aan het kijken ben welke vogel soort het best in de foliere kan namelijk, ik vind deze soorten namelijk heel mooi.
Kan het eigelijk kwaad als er twee konijnen in de foliere lopen.
Aangezien er nu twee van rond huppelen.
En nog een vraagje kan de rosella zomer en winter buiten blijven?
Nou ik leest het wel weer.
Mvg
Nelis
Hoii,
Haha, ja dat zijn 2 heel verschillende vogelsoorten. Bij halsbandparkieten moet je in de winter uitkijken, die hebben vleespoten en die zijn niet vriesbestendig, daardoor kunnen ze afsterven, ofdat dit bij rosella's is weet ik niet, volgens mij niet.
Rosella's kun je ook in die voliere houden, als je de stanleyrosella gaat houden kun je er ook nog andere soorten bij doen, de rest van de rosella soorten zijn wat agressiever.
Als je ruimte hebt voor een binnenhok is dat wel fijn, als het hard vriest kunnen ze zich daar terugtrekken, het allermooist is als je het binnenhok vorstvrij houd.
Ofdat ze bij konijnen kunnen weet ik niet, daar heb ik geen ervaring mee. 🙂
Hallo Robin en de andere natuurlijk.
Wat betreft de nachthok deze moet ik natuurlijk nog gaan maken.
Hierin kan ik wel een verwarmingplaat in maken die de nachthok op 5 graden kan houden dat is geen probleem.
Maar zijn er ook mensen die rond Apeldoorn wonen die met de Rosella (Platycercus elegans) kweken?
Als dat zo is wil ik wel even de kunst gaan af kijken :p0:
Mvg
Nelis
Hoi Nelis
ik heb een pracht rosella die zit altijd buiten en dat gaat hartstikke best
ik woon in apeldoorn
en je kan altijd een bij me komen kijken
groeten Martijn
Oké Martijn
Bedankt voor de uitnodiging zou je ook kunnen vertellen waar je in Apeldoorn woont.
Mail anders even je adres naar n.bar@hetnetxxx.nl en dan moet je de drie xxx weg laten ivm spam
Mvg
Nelis
:rosella-papegaai: Hoi Nelis
Rosella's gaan prima in voliere buiten ook in de winter zorg wel dat ze en beschutte plek hebben uit de wind, zelf heb ik een koppel pracht rosella's die zonder verwarming de winters doorkomen , heb er een groot blok in hangen met zaagsel voor als het echt koud word maar ...... ze hebben er nog nooit in gezeten , mijn voliere maat is br 2 x h 1.8 x d 1 dus kleiner als van jou, wens je veel succes met je keuze , en laat wat horen welke het geworden zijn
Groetjes Jans , Stimpy:grijze-roodstaart: ,Binky :grijze-roodstaart-p
Wont Forget You My Little Buddy's Sjac :grijze-roodstaart-p & Rico:grijze-roodstaart: Bedankt voor onze mooie Jaren
Als je hier niet vrolijk van word ...... ga dan vlug naar een psychiater
Ik ga vandaag de dieren ophalen dus zal kijken of ik foto's hier op kan krijgen.
Mvg
Nelis
