welke pyhrrura soor...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

welke pyhrrura soort is dit?

7 Berichten
4 Gebruikers
0 Reactions
1,069 Bekeken
(@grasParkiet2)
Berichten: 16
Aanwezig lid
Topic starter
 

Hoi allemaal ik heb 1,5 week geleden 2 nieuwe pyrrhura's erbij gekocht.
Een van 2 jaar en een van 10 jaar.

De oudste is geen groenwangparkiet, maar omdat die heel kaal is is het moeilijk om te zoeken op google wat voor soort die wel is.
Zou iemand mij dat kunnen zeggen?
Hij is vooral rood/bruin met rood/bruine vleugels met groen en blauwe pennen.

Veder is mijn vraag of vogels van 10 jaar normaal is dat ze kaal worden? Of dat het ergens anders aan kan liggen?


 
Geplaatst : 13 januari 2014 17:55
Antonia 1968
(@Antonia 1968)
Berichten: 2695
Edel lid
 

Kaal worden en vooral een hele staart eraf heeft niks te maken met leeftijd..


Ky Mani & Makena Sundae & Vlinder Pei & Ginger Casper & Levy Remy & Cyrah Tinka Jazz

Ken je papegaai

[SIGPIC][/SIGPIC]

 
Geplaatst : 13 januari 2014 18:04
(@Harry1966)
Berichten: 130
Waardevol lid
 

Verschrikkelijk, vraag me af wat er mee gebeurd is?


Groet Harry

 
Geplaatst : 13 januari 2014 18:10
(@grasParkiet2)
Berichten: 16
Aanwezig lid
Topic starter
 

Hoi,

Ik wil er nog ff bij zeggen dat ik eigenlijk een vogel ging halen omdat ze geen tijd meer voor hem hadden. Hij zat in een vrij klein kooitje. En toen ik daar kwam had die ook nog dit vriendje dus heb ik ook maar mee genomen in de hoop dat de veertje terug komen. Ik dacht zelf ook niet dat vogels met een oudere leeftijd echt zijn veren moet verliezen. Denk dat het door slecht eten komt want de andere vogel heeft ook veel gerafelde veren op zijn rug.

Daar kregen ze alleen maar zaad. Hier hoop ik ze op pellets te krijgen, groenvoer en fruit en vitamine in het water. En natuurlijk een grotere kooi, meer aandacht en meer vriendjes.

Ik hoop dat het goed gaat komen met ze. En als ik zie dat na een rui het niet goed komt misschien naar de VA. Maar nog even wachten want ze eten goed en zijn goed bezig. Vind het nu vooral jammer dat Mort (de oude) niet mee kan spelen met de rest omdat die niet kan vliegen.


 
Geplaatst : 13 januari 2014 18:21
Antonia 1968
(@Antonia 1968)
Berichten: 2695
Edel lid
 

🙂 Succes..


Ky Mani & Makena Sundae & Vlinder Pei & Ginger Casper & Levy Remy & Cyrah Tinka Jazz

Ken je papegaai

[SIGPIC][/SIGPIC]

 
Geplaatst : 13 januari 2014 18:26
(@grasParkiet2)
Berichten: 16
Aanwezig lid
Topic starter
 

Dank je 🙂

Maar heeft iemand ook nog een idee welke soort pyrrhura het is?


 
Geplaatst : 13 januari 2014 19:55
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
 

Omdat je meer vogels hebt zou ik direct met deze naar de va gaan en gescheiden houden van de andere vogels!
En als je die andere nieuwe nog apart hebt staan, in quarantaine, zou ik die vooral in quarantaine laten staan totdat je naar de va bent geweest.


 
Geplaatst : 15 januari 2014 01:52
Deel:

Scroll naar boven