Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo,
Mijn agapornide is een echte sloper. Heel normaal natuurlijk.
In mijn kamer heb ik 2 speeltjes aan elkaar hangen. Het bovenste speeltje is een dik touw met (soort van) kurkveters en dunnere touwtjes (met grote kralen) eraan. (afbeelding 1) Hij probeert altijd die kurkveters kapot te bijten (dat hem al vaak gelukt is).
Het onderste speeltje heb ik vandaag pas gekocht en bestaat uit houten bolletjes, dunne plastic bloemetjes/sterretjes en een dik wit touw dat door de houten bolletjes zit. (afbeelding 2)
Hij is nu volop aan het proberen dat plastic + touw kapot te maken.
En nu is mijn vraag:
Is het kapot maken van het plastic + touw erg schadelijk voor hem??
Je zou denken dat het veilig is want anders zouden de dierenwinkels het niet verkopen, maar nu ik hem zie slopen vertrouw ik het niet helemaal!!
Hopelijk weten jullie raad!!
Afbeelding 1:
(het bovenste speeltje)
Afbeelding 2:
(het nieuwe speeltje)
Hopelijk zijn de afbeeldingen duidelijk te zien!!
[SIGPIC][/SIGPIC]
Charlie & Porky
:wink2:
Ik zou het eerlijk gezegd niet weten.
Ons grijsje sloopt zo veel dat ik altijd denk dat hij de krant doorslikt. Maar ze is al zo slim dat ze het in haar snaveltje houd en als niemand dan kijkt gooit ze het op de grond.
Ik heb hier ook wel speelgoed waarvan ik niet alles helemaal vertrouw.
Ik heb dit topic verplaatst naar papegaaien algemeen omdat het niet thuishoorde in het topic waar het was geplaatst.
Het topic blijft op de oude plek nog 2 weken staan, daarna is hij alleen hier te vinden.
Ik denk niet dat het kwaad kan, als hij het echt alleen sloopt. Hij moet het niet binnen krijgen natuurlijk. Ik denk dat agaas dat minder snel doen dan grotere gaaien.
