Hoe papegaai best n...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Hoe papegaai best nemen indien hij bijt

6 Berichten
4 Gebruikers
0 Reactions
1,531 Bekeken
vicky1980
(@vicky1980)
Berichten: 21
Aanwezig lid
Topic starter
 

Ik zou dus mijn papegaai bij vriendin mogen halen, nu ik gelezen heb dat bench het beste is wil ik hem dus daarin vervoeren. Nu is mijn vraag hoe ik hem het beste vang. Het schijnt is het nogal een bijter? Tips zijn dus welkom, mijn vriendin durft hem niet te nemen, dus zal ik het moeten doen.


 
Geplaatst : 2 maart 2010 21:23
Henk Draaijer
(@Henk Draaijer)
Berichten: 2508
Edel lid
 

Hallo

Ik had deze vraag al in de chat beantwoord. Maar volgens mij heb je hem nu thuis, dus vertel maar eens hoe je het hebt aangepakt?

gr

Henk


 
Geplaatst : 4 maart 2010 13:43
vicky1980
(@vicky1980)
Berichten: 21
Aanwezig lid
Topic starter
 

Wel, we hebben geprobeerd met handschoen beet te nemen, en dan uw greep, maar dat lukte ons niet om hem te nemen. Hij werd echt te stressy. Daarom hebben we hem met kooi en alles in de auto gezet. Hij heeft heel flink geweest in de auto. Dus alles is goed gegaan.

Heeft hier al gegeten en zo, hij is wel alleen droog voer gewoon, vanmorgen wel een stukje toast gegeten. Hij heeft het wel naar zijn zin denk ik. En nu valt het schreeuwen nog mee tot nu toe, hij zit wel veel te babbelen, is best wel leuk.Hij nam ook al het stukje toast van me aan, bij mijn man nog niet.


 
Geplaatst : 4 maart 2010 19:34
EstherV
(@EstherV)
Berichten: 395
Betrouwbaar lid
 

Nou het klinkt alvast goed, nu aan elkaar wennen!! Succes, we horen wel hoe het gaat;)


[SIGPIC]http://www.papegaaienforum.nl/image.php?type=sigpic&userid=7115&dateline=1287826198[/SIGPIC]

 
Geplaatst : 6 maart 2010 11:23
vicky1980
(@vicky1980)
Berichten: 21
Aanwezig lid
Topic starter
 

Hij speelt nu ook al, ik heb mijn hand op de kooi al eens gelegd en doet niets meer nu, ook over en weer met mijn hand ook niets meer, een wat vuil van de bodem gehaald, maar nog niets met hem gedaan en deed niet, hij keek alleen goed wat ik aan het doen was. Hij eet nog steeds goed. Hij verliest wel wat pluimen maar het zijn zo witjes, is waarschijnlijk doordat hij nu in de warmte staat zeker? Daar stond hij in de garage? Kan dat? Was daar niet zo koud maar wel kouder dan waar hij nu zit.


 
Geplaatst : 6 maart 2010 15:39
wing lady
(@wing lady)
Berichten: 421
Betrouwbaar lid
 

Hallo,

de gaaien zitten nu in de rui , hier vliegen de donsveertjes rond m'n oren !
wanneer hij jullie goed kent en e'n nieuwe omgeving gewoon is , kan je hem proberen op een stokje te laten opstappen , telkens belonen wanneer hij dit doet , later kan je proberen op je hand , gaat wel lukken .
Veel succes en veel geduld
groetjes


tel wat je hebt , niet wat je mist .

:oranjekuif-kaketoe2 Luna , Zazou:rose-kaketoe: :blauwgele-ara: Yara :groenvleugel-ara:Charlie

en Christel

 
Geplaatst : 7 maart 2010 14:34
Deel:

Scroll naar boven