4 animals plaatst d...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

4 animals plaatst dreigementen tegen forum beheerders?

148 Berichten
17 Gebruikers
0 Reactions
3,616 Bekeken
(@Jan Jaap)
Berichten: 270
Betrouwbaar lid
Topic starter
 

Ik werd zojuist door een van de leden van het papegaaien forum gewaarschuwd dat iemand op zoek naar mij zou zijn via marktplaats en 250 euro bood voor mijn privé gegevens.

jan jaap gezocht van het papagaaien forum

gezocht jan jaap van het papagaaien forum

adres + gegevens bel dan naar 0633897969

beloning €250 geen adres + gegevens geen €250

Naam: jan netten
Plaats: Rijswijk, Zuid Holland
Datum: 17-02-09 20:43

Adres: http://link.marktplaats.nl/230407428

863.jpg

Ik zocht even op het telefoonnummer in Google en vond toen al snel een advertentie op Speurders maar ditmaal voor Fluffy Sue van Fluffies.org:

FLUFFIE SUE GEZOCHT VAN HET PAPAGAAIEN FORUM 250 BELOONIN

FLUFFIE SUE GEZOCHT VAN HET PAPAGAAIEN FORUM ADRES + TELEFOON NUMMER ANDERS GEEN €250 BEL NAAR 0633897969

Naam: Vogelhandenlaar
Plaats: Ryswyk, Zh
Datum: 30-01-2009

Adres: http://www.speurders.nl/overzicht/dieren-en-toebehoren/vogels-papegaaien/fluffie-sue-gezocht-van-het-papagaaien-forum-250-beloonin-45851189.html

864.jpg

Weet iemand hier meer van?

~~

4 Animals
http://www.4-animals.nl/

Zie ook: http://www.papegaaienforum.nl/papegaaien-algemeen/147709-papegaaienwinkel-4-animals-vara-kassa-tv-reportage.html


 
Geplaatst : 18 februari 2009 12:18
(@Jan Jaap)
Berichten: 270
Betrouwbaar lid
Topic starter
 

Ik heb zojuist van Jan, de admin van dit forum, vernomen dat 4animals midden in de nacht dreigtelefoontjes heeft gepleegd, zo erg dat de telefoon afgesloten moest worden.


 
Geplaatst : 18 februari 2009 13:14
(@Diana DJ)
Berichten: 857
Eervol lid
 

Hallo Jan Jaap,
Ik vind het dreigend overkomen.
inderdaad de gene die hier lid is zei hebbben jullie deze link gezien in de chat.
ik heb het bericht gelezen en ik vind het nogal een zware beschulding en dreigend dat vertelde we ook. de gene zei... laten we Jan Jaap waarschuwen.. ik zei ja kan je doen via een pm en de link erbij.
je kan die persoon aanklagen wegens smaad.
mijn mond viel er van open.
ik hoop dat het goed met je gaat. ik vind dit nogal wat.
groetjes


Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]

 
Geplaatst : 18 februari 2009 13:40
(@wiechmann)
Berichten: 320
Betrouwbaar lid
 

ze laten hun ware gezicht weer eens zien.


 
Geplaatst : 18 februari 2009 13:47
(@Jan Jaap)
Berichten: 270
Betrouwbaar lid
Topic starter
 

In eerste instantie dacht ik nog dat het misschien een tegenstander van 4animals zou zijn die een rel wilde schoppen, maar zoals blijkt is dit toch zeer waarschijnlijk van Mink van 4animals afkomstig.

Ik ben hier eigenlijk geen admin meer dus kan niet bepalen of dit bericht hier blijft staan. Maar bij Fluffies.org zijn ze zo zwak om toe te geven aan 4animals en de geëiste censuur toe te passen. Zelfs mijn bericht over de bedreiging en het bespreken van eventuele steun aan elkaar, werd verwijderd.

Dat is zo jammer vind ik.

4 Animals kan toch ook gewoon reageren? Het is gewoon neutraal dat de zaak op het forum besproken wordt. De waarheid is waar het om gaat, en mensen hebben vaak een verschillende kijk op dingen.

Het is dus niet zo dat het papegaaien forum zou moeten oordelen is mijn idee, maar wel dat alles besproken kan worden.

Ik hoop dat dit forum niet net zoals Fluffies.org zal zwichten voor 4 animals.


 
Geplaatst : 18 februari 2009 13:56
(@Diana DJ)
Berichten: 857
Eervol lid
 

ja als een meningsuiting niet meer mag????? we leven in een vrij land dacht ik!!!
en ja mensen hebben een mening. als jij goede gaaien verkoop??? wat is dan het probleem??? wij weten inmidddels waar we wel moeten zijn om een gaai te kopen.. vaak adviseren we de mensen die een gaai bij 4 of bij D kopen om die te laten testen.ik vraag me af waarom deze berichten zoude moeten verwijderen.. dit kan nog eens een leuke discussie worden. we hebben zowel positief en negatieve berichten van deze "zogenaamde mensen".
IKKE ZWICHTEN VOOR 4 ANIMALS!!!! AMMENOOIT NIET!!!!
En ja we dienen de forum netjes en ordelijk te houden... daarom geef ik het aan kan nog leuk worden

en ik vraag me af wat 4 animal te verbergen heeft???

Jan Jaap ik zou hier een melding van doen die bedreiging naar jou
succes


Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]

 
Geplaatst : 18 februari 2009 15:43
(@Jan Jaap)
Berichten: 270
Betrouwbaar lid
Topic starter
 

Diana DJ;190479 wrote: Jan Jaap ik zou hier een melding van doen die bedreiging naar jou
succes

Wel, op dit moment is het nog niet 100% zeker dat deze advertenties daadwerkelijk van Mink / 4 Animals afkomstig zijn. Ook al is het wel zeer aannemelijk omdat Mink tevens Jan heeft bedreigd om de berichten over 4 animals van het forum www.vogelarena.nl verwijderd te krijgen.

Mink blijkt midden in de nacht dreigende telefoontjes te hebben gepleegd, tot vroeg in de ochtend en dreigde ook 'even langs te komen'. Dit deed hij omdat hij de berichten over 4 animals van het forum www.vogelarena.nl verwijderd wilde hebben.

Dit schijnt hij ook bij de webmaster van Fluffies.org gedaan te hebben, en die hebben wel toegegeven en censuur toegepast.


 
Geplaatst : 18 februari 2009 16:41
(@Francapapegaaien)
Berichten: 956
Eervol lid
 

Ik neem aan dat er direct aangifte is gedaan?
En zoals Hermann al zegt, ze laten hun ware gezicht zien.

Bijkomend voordeel als het zo goed gaat met je zaak hoef je zulke akties niet te maken,

mvg Frank


 
Geplaatst : 18 februari 2009 16:51
Henk Draaijer
(@Henk Draaijer)
Berichten: 2508
Edel lid
 

Bij de politie is bekend dat deze meneer hier een gewoonte van maakt. Zie ook radar uitzending .Ik zou dan ook persoonlijk als ik jullie was hier een aangifte van doen bij de politie zodat dit soort praktijken stoppen. Bedreigingen moet je serieus nemen en je helpt er ook mensen mee die hij evt in de toekomst wil bedreigen.

Henk


 
Geplaatst : 18 februari 2009 17:06
(@Diana DJ)
Berichten: 857
Eervol lid
 

frank!!! ben het helemaal met je eens!!!
waat heef ti dan te verbergen??

Ja henk.. ik heb em aangegeven dat hij hier een melding van doet!!!


Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]

 
Geplaatst : 18 februari 2009 17:13
(@Jan Jaap)
Berichten: 270
Betrouwbaar lid
Topic starter
 

............


 
Geplaatst : 18 februari 2009 17:23
(@Jan Jaap)
Berichten: 270
Betrouwbaar lid
Topic starter
 

Francapapegaaien;190496 wrote: Ik neem aan dat er direct aangifte is gedaan?

Dit heb ik zojuist geprobeerd maar is niet mogelijk. De politie kan niets doen tenzij er sprake is van een bedreiging met de dood.

Ik vroeg: "Is het dan toegestaan dat een wild vreemde midden in de nacht dreigend opbelt en dreigt om 'even langs te komen'"

De politieagent antwoorde: "Ethisch is het niet, maar we kunnen er niets aan doen. Wel kunnen we een melding maken van het voorval zodat het bij eventuele escalaties kan worden meegenomen"


 
Geplaatst : 18 februari 2009 17:54
Henk Draaijer
(@Henk Draaijer)
Berichten: 2508
Edel lid
 

Pfffffff waar gaat het heen in Nederland.

Jan Jaap zouden wij je gegevens mogen hebben die 250 euro beloning kunnen we nog wel voor de infodag op 4 april gebruiken hahahaha

Grapje. Ik wens je veel sterkte met dit verhaal en hoop voor je dat het niet verder gaat escaleren

Gr

Henk


 
Geplaatst : 18 februari 2009 18:02
(@admin)
Berichten: 278
Lid Admin
 

Jan Jaap,

Ik vindt het heel stoer dat je zo wil opkomen tegen Mink, maar het is niet de bedoeling om prive berichten van anderen zomaar op het forum te plaatsen. Tenzij je daar toestemming voor hebt van die persoon.

groeten
Jan


 
Geplaatst : 18 februari 2009 18:26
(@Francapapegaaien)
Berichten: 956
Eervol lid
 

Beste Jan,

ik hoop dat je dit iig wel serieus oppakt, want iemand midden in de nacht opbellen en bedreigen (anders kom ik wel ff langs klinkt behoorlijk bedreigend), moet niet kunnen en mogen.
Zou er zeker melding van maken en aandringen op het opmaken van een procesverbaal. Anders weten we waar het heengaat in onze rechtstaat de politie weet van niets en gaat hard aan het werk om de automobilist die 5 km per uur op de snelweg te flitsen,

mvg Frank

PS @JJ jij bent toch zo'n pc-freak? Leg zijn site plat 😀


 
Geplaatst : 18 februari 2009 18:37
Pagina 1 / 10
Deel:

Scroll naar boven