gedupeerd of eigen ...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

gedupeerd of eigen schuld?

18 Berichten
8 Gebruikers
0 Reactions
3,679 Bekeken
sam5
 sam5
(@sam5)
Berichten: 500
Prominent lid
Topic starter
 

Hallo

Ik kies er voor om de kweker anoniem te houden omdat niemand er bij gebaad is om mensen zwart te maken. Mochten mensen weten bij wie Elmo vandaan komt verzoek ik die dit voor zichzelf te houden. Het forum is er niet voor om mensen de grond in te trappen maar om samen tot vooruitgang komen in de papegaaien wereld!

Zoals sommige weten zijn wij sinds twee weken de trotse eigenaren van een grijze roodstaart Elmo….!

Alleen nou loopt het allemaal niet zoals we gehoopt hadden….!

Elmo hebben we twee weken geleden op Donderdag gehaald. Eenmaal thuis gaven we hem wat rust maar ook zeker wel de aandacht. Eigenlijk ging alles wel naar verwachting. Maar vrijdag merkte ik wel op dat hij niet enorm bewegelijk was en op zaterdag merkten we dat zijn loopje erg wankel is. Dan ga je opletten en dan zie je dat hij toch wel veel moeite heeft met wat klimmen etc. hij moest zijn snavel erg veel gebruiken om zichzelf te ondersteunen en hij hing erg naar recht als hij stil zat.

Op zaterdag de kweker gemaild met een foto en de vraag of dit gewoon is. Een kwestie van ontwikkeling van de moteriek en we moisten het even aankijken……

Maar dit hielde we 1 week vol en zijn toch maar naar de dierenarts geweest. Die kon niet zoveel zien dus maar een rontge foto laten maken… En het bleek een gebroken heup te zijn. De heup was al wat aan het herstellen en daarom was er sterk het vermoede dat de breuk ouder was dan dat wij Elmo hadden. Maar dit is erg moeilijk te bepalen bij een bot breuk.

Maar de dierenarts wilde niet te negatief worden, en wilde even de orthopeet om advies vragen. Dit telefoon gesprek afgewacht en gister werden we gebeld.

Medisch kunnen we geen ingrijpen doen, de breuk is te complex en niet mooi gebroken….! We kunnen eigenlijk maar 2 dingen doen… hopen dat de natuur zijn werk doet, of hem in laten slapen….

En nou dachten wij echt volgens het boekje een gaai te hebben gekocht! Gekozen voor een zelfstandig etende natuur broed vogel bij een kweker die me is aangeraden via dit forum.

Naar ons idee laat hij het nu eigenlijk een beetje afweten

Hij zegt dat de mogelijkheden van zijn kant gering zijn. Dit omdat hij financieel niet al te ruim zit door de aanschaf van zijn bestand. Omdat de vogel niet zoveel kan door zijn beperking wil hij hem niet terug nemen. “Wat kan ik met zo'n vogel (als het echt zo erg is)” waaren zijn worden.

Naar mijn idee zijn dit argumenten die niet mee spelen in onze casus. Wij zijn benadeeld en hebben nu sterk het gevoel dat ons onrecht word aan gedaan

Hij denkt niet dat het bij hem is gebeurt, maar dit kan hij niet bewijzen! Net zo min als dit ik kan bewijzen dat het niet bij mij gebeurt is. Ik heb verzocht na te denken aan een vorm om ons tegemoet te komen. Maar hij melde mij dat het feit dat het een breuk is en niet een ziekte zoals pbfd gaat meer richting het risico van de koper.

Ik ben het hier niet mee eens! En had dit ook niet verwacht.

Maar zou zou ik graag meningen willen van mensen van dit forum

Aan kwekers, wat zouden jullie deze kweker willen aan raden? En kun je mij nog adviseren?

Aan klanten van kwekers, Hoe zouden jullie hier mee om gaan.

Echt balen!!!

Zelf willen we Elmo houden en hopen dat het toch zo goed als het kan geneest…! We zien dat Elmo steeds meer kan met zijn handicap en we hopen dat deze ontwikkeling zich door zet. Als er mensen zijn met tips over hoe we nu moeten om gaan met Elmo horen we die graag!

Groetjes Sam en Jessica


Groet Sam,

 
Geplaatst : 25 augustus 2009 21:08
(@Francapapegaaien)
Berichten: 956
Eervol lid
 

Een vraagje.

Heeft de kweker , je gewezen op de mogelijkheid om de vogel binnen enkele dagen te laten keuren door een vogelarts een zogenaamde aankoopkeuring?

Wij wijzen de mensen daar altijd op .
En geven aan dat als daar iets uit komt dit onder de garantie valt die wij bieden.
Wij werken dan ook met een koopcontract, dit neemt veel onduidelijkheid weg over wie waar verantwoordelijk voor is.

Blijft staan dat ik dit een lastige zaak vind aangezien niet zeker is waar de breuk is ontstaan. Ik heb zoiets is dat na aanschaf gebeurd kan je niet anders zeggen dat het aan jullie zelf is.
Echter is dit al eerder gebeurd dan is de kweker verantwoordelijk hij heeft zich namelijk verplicht je iets te leveren die doet wat hij moet doen.
In dit geval een gezond functionerende grijze roodstaart.

Mvg Frank


 
Geplaatst : 25 augustus 2009 22:20
(@dave81)
Berichten: 6
Actief lid
 

hoop dat het goed komt mee elmo iig.


 
Geplaatst : 25 augustus 2009 22:25
sam5
 sam5
(@sam5)
Berichten: 500
Prominent lid
Topic starter
 

Francapapegaaien;252150 wrote: Een vraagje.

Heeft de kweker , je gewezen op de mogelijkheid om de vogel binnen enkele dagen te laten keuren door een vogelarts een zogenaamde aankoopkeuring?

Als je het hebt over een aantal dagen, hoeveel dagen hebben we het dan over? Gezien ik het al na 1 a 2 dagen merkten.....

Ja wij hopen ook dat het goed komt....!


Groet Sam,

 
Geplaatst : 26 augustus 2009 10:16
(@fkbmac)
Berichten: 1789
Beroemd lid
 

Hallo Sam,

Alles even kort samenvattend:
Op donderdag haal je Elmo
Op vrijdag valt passiviteit op bij Elmo
Op zaterdag valt het op dat Elmo moeilijk loopt
Op zaterdag (dus binnen 2 dagen) maak je per email melding bij de kweker dat de vogel niet in orde is
De kweker antwoordt: gun de vogel de tijd, de motoriek moet zich verder ontwikkelen.
Een week later toch naar de dierenarts en de breuk wordt vastgesteld.

Er rijzen bij mij dan nog wel een paar vragen:
-als eerste hoe oud was de vogel toen je hem haalde.
-was de vogel bij de kweker gekortwiekt
-heeft de vogel bij jou gevlogen
-is Elmo bij jou van een grootere hoogte misschien gevallen of ergens tegenaan gevlogen?

Hoor graag wat meer hierover, en wens je natuurlijk heel veel succes en beterschap voor Elmo.

Groet, Frans


fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p

 
Geplaatst : 26 augustus 2009 14:08
dijkkamp
(@dijkkamp)
Berichten: 3459
Lid Moderator
 

hallo Sam,

ja vanaf dat ik dit verhaal las(26-08-09 om een uur of 9) zit ik al wat moet je er mee,wie is gedupeerd,wie wordt er gedupeerd,wat is de oplossing, is er een oplossing en wie is hier verantwoordelijk voor.

maar ik ben bang het verhaal lezende dat er alleen maar verliezers zijn in dit verhaal en kan alleen maar hopen dat Elmo toch nog op kan groeien zonder al teveel last te hebben van de breuk zodat het verliezen voor alle partijen beperkt blijft.

het grootste probleem is wanneer is de breuk ontstaan en ja dat is niet bekent dus en dan kan men ook niet schuldige aanwijzen.

en ja voor beide partijen zijn er vraagtekens.

en ja wie wil er verantwoordelijk gestelt worden voor de stommigheid/pech van een ander.

en ja als kweker en zeker weten dat jou geen blaam treft doe je dan wat naar de gedupeerde koper zodat die eventueel kan zeggen zie hij voelt zich wel schuldig.

en ja als koper en zeker weten dat jou geen blaam treft ja dan wil je toch schadeloos gestelt worden.

het is te hopen dat de breuk redelijk geneest en dat Elmo er niet teveel last van heeft en dat die ondanks de handicap een leuke vogel mag en kan zijn voor jullie.

wat kunnen we eventueeel leren uit dit verhaal?

kijk de vogel dus goed na voor je hem mee neemt naar huis.
obseveer de vogel eerst nog ff in zijn eigen verblijf.
wees er van overtuigd dat goed zit.
neem de tijd met ophalen.

ps het inlaten slapen wat je nog als optie aangaf lijkt mij in dit stadium nog te vroeg om dit nu al te bepalen kijk eerst eens hoe die het doorstaat.


ik weet niet alles maar doe mijn best

 
Geplaatst : 26 augustus 2009 20:24
sam5
 sam5
(@sam5)
Berichten: 500
Prominent lid
Topic starter
 

fkbmac;252382 wrote: Hallo Sam,

Alles even kort samenvattend:
Op donderdag haal je Elmo
Op vrijdag valt passiviteit op bij Elmo
Op zaterdag valt het op dat Elmo moeilijk loopt
Op zaterdag (dus binnen 2 dagen) maak je per email melding bij de kweker dat de vogel niet in orde is
De kweker antwoordt: gun de vogel de tijd, de motoriek moet zich verder ontwikkelen.
Een week later toch naar de dierenarts en de breuk wordt vastgesteld.

Klopt allemaal!

fkbmac;252382 wrote: Er rijzen bij mij dan nog wel een paar vragen:
-als eerste hoe oud was de vogel toen je hem haalde.
-was de vogel bij de kweker gekortwiekt
-heeft de vogel bij jou gevlogen
-is Elmo bij jou van een grootere hoogte misschien gevallen of ergens tegenaan gevlogen?

Hoor graag wat meer hierover, en wens je natuurlijk heel veel succes en beterschap voor Elmo.

Groet, Frans

  • De vogel die wij haalde was een goeie 13 weken
  • Ik had de kweker gevraagd hem te wieken in zijn vetrouwde omgeving zodat hij, eenmaal thuis na de lange reis, geen gestres meer hoefde te ondergaan. dus ja hij was gewiekt maar pas net voor ik hem kwam op halen. Dat was tevens de dag dat hij bij zijn ouders werd weg gehaald.
  • Toen ik Elmo kwam halen zat hij naast zijn broertje of zusje bovenop een kooi op een stok. Op het moment dat ik naar hem toe liep om hem te bekijken vloog hij even weg, maar viel dus op de grond.... Opweg naar huis heeft hij toen zich vast gehouden met zijn snavel aan de kooi en kon geen grip houden op stok. Eenmaal thuis is hij 1 keertje op de grond terecht gekomen bij een vlieg poging en dat was van een hoogte van ongeveer 40 cm

dijkkamp;252433 wrote: hallo Sam,

En jawie wil er verantwoordelijk gestelt worden voor de stommigheid/pech van een ander.

En ja als kweker en zeker weten dat jou geen blaam treft doe je dan wat naar de gedupeerde koper zodat die eventueel kan zeggen zie hij voelt zich wel schuldig.

En ja als koper en zeker weten dat jou geen blaam treft ja dan wil je toch schadeloos gestelt worden.

ps het inlaten slapen wat je nog als optie aangaf lijkt mij in dit stadium nog te vroeg om dit nu al te bepalen kijk eerst eens hoe die het doorstaat.

Ik moet je zeggen ddat inslapen ook nog lang geen optie is hoor....

Maar inderdaad, je slaat de spijker op zijn kop. Het gevoel dat de kweker de volle verantwoordelijkheid bij mij neer legd voelt niet lekker. Zelf had ik voor ogen dat we dan maar beide gedupeerd moeten zijn en alle schade konden delen. Of in ieder geval een vergoeding. Wat mij betreft de koste van de dierenarts. Ik heb echt wel begrip voor ander mans situatie! Maar nu heb ik het gevoel dat de schuld echt op ons afgeschoven word zonder bewijs.....

Of zie ik het verkeerd?


Groet Sam,

 
Geplaatst : 26 augustus 2009 22:33
(@fkbmac)
Berichten: 1789
Beroemd lid
 

Tja Sam,

Zoals jij het verhaal vertelt zou je zeggen dat jou toch geen blaam treft.
Een 13 weken jonge grijze roodstaart heeft over het algemeen een prima motoriek dus mogelijk dat net bij de koop, bij die sprong van de kooi bij de kweker, iets fout gegaan is.
In dat geval is niemand schuld en niemand heeft mogelijk van deze ellende geweten.

Ik kan me voorstellen dat je nog eens rustig in overleg met de kweker gaat, wellicht dat hij je toch wel tegemoet wil komen.

Ik hoop op een goede afloop voor Elmo en een goede afloop van de uiteindelijke afwikkeling.

Succes, en hou ons op de hoogte, Frans


fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p

 
Geplaatst : 26 augustus 2009 23:14
sam5
 sam5
(@sam5)
Berichten: 500
Prominent lid
Topic starter
 

Je hebt wel gelijk Frans,

Alleen er is 1 wat ik nog niet kan plaatsen, Ik ben met Elmo naar de DA geweest en die vertelde dat het er op leek dat de breuk al ouder was dan dat wij Elmo hadden. Hij was namelijk al aan het genezen. Dat konde we op de Röntge foto zien door de kalk vorming rondom de breuk.

Maar volgens de dienren arts is de Rechter poot ook beschadigd. Mogelijk door teveel belasting omdat de Linker niet goed functiooneerd. Om dit uit te sluiten moeten we nog een Róntgen foto laten maken. Maar ja, daar schiet zowel Elmo als wij niet mee op....

De DA noemt als mogelijke oorzaak een onvoorzichtigge ouder die op het pootje is gaan zitten of staan. Dit deed Elmo pijn waardoor hij zijn pootje terug moest trekken en hierbij een bot breuk op liep. Dit is volgens haar goed mogelijk omdat boten van jongen volgels, en grijsjes in het bijzonder, zwakken botten hebben. Ouders in een natuurbroed situatie soms nog wel eens onvoorzichtig kunnen zijn....

Wetende dat dit ook een mogelijkheid is, blijft het dat niemand blaam treft. Dat maakt vanuit onze kant dat we toch wel een empatische reactie van de kweker hadden verwacht....

Ik hoop dat hij dit alles leest en een zal erkennen dat het wellicht toch geen goede zet is geweest zich zou afzijdig te houden.

Heeft iemand nog tips om bot herstel te versnellen met bepaalt voer ofzo? ik geef al extra grit, nog meer mogelijkheden?


Groet Sam,

 
Geplaatst : 27 augustus 2009 10:58
sam5
 sam5
(@sam5)
Berichten: 500
Prominent lid
Topic starter
 

Hallo allemaal,

Inmiddels zijn we al weer even verder.

Ik heb de kweker op de hoogte gebracht van deze topic maar tot op heden krijg ik geen mail meer van hem. Vanuit mijn kant laat ik voorlopig niets meer horen....

Maar met Elmo gaat het naar omstandigheden goed...

Hij gaat zijn pootje steeds meer gebruiken, en ondanks dat hij niet helemaal stabiel is, niet naar benden kan klimmen, niet zelf zijn kooi in komt en moeite heeft met kleine vrouwen vingers gaat het goed!

Hij stapt op commando op en af, hij blijft als hij hier een duidelijke instructie voor krijgt. Is helemaal gewend aan de handdoek! waarmee ik hem na het douchen mee naar beneden neem en 1 maal in de week zijn veren controleer. op commando naar mijn toe laten komen begin ik niet aan omdat hij dan moet lopen. Volgend jaar misschien...!

Hij eet nu ook pellets! hij krijgt een mengsel van 20 % zaden 10 % ei voer (hij vind gekookt ei maar niets) 5 % grit met kiezels en 65 % P19 nutriburd tropical pellets.... aangevuld met wat groente en fruit etc... en tijdens training baby handje vol zonnebloem pitten.

Hij weegt een kleine 370 gram (tijdens het over gaan op pellets woog hij even 295.....!) Ik vroeg me eigenlijk af of hij nou nog veel meer groeit. Weet iemand tot waneer grijsjes groeien?

Verder is het een lieve vogel die tot op heden lief is tegen iedereen, graag geaaid word door iedereen en al behoorlijk aan het brabbelen is!

Erg leuk deze periode, Ik hoop dat hij er nog beter mee leert leven!


Groet Sam,

 
Geplaatst : 14 september 2009 22:06
(@fkbmac)
Berichten: 1789
Beroemd lid
 

Hallo Sam,

Ik vermoed dat de vogel niet veel meer zal groeien, wellicht is het een klein uitgevallen grijze roodstaart. Ofschoon een gewicht van 370 gram best wel vaker voorkomt.
Fijn overigens om te horen dat Elmo het goed doet en jammer dat de kweker niets van zich laat horen.

Je geeft de vogel al wat extra grit, dus op je vorige vraag heb ik niet geantwoord. Teveel kalk is ook geen goede zaak. Je zou eventueel dagelijks 5 druppels palmolie kunnen geven, dat is dan een echte "vitamineboost" voor de vogel en kan geen kwaad.
Alleen wanneer de vogel echt te vet wordt kan je het beter wat minder vaak geven.

Wanneer je wilt dat de vogel wel gekookt ei eet is hem dat snel aan te leren hoor, maar de combinatie van eivoer zaad en pellets is uitstekend wanneer je er ook nog wat groente en fruit (eventueel vlees) bij geeft.

De vogel zal wel vlot leren leven met zijn handicap en zal daar releatief weinig last van hebben.

Heel veel succes gewenst.

Groet, Frans


fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p

 
Geplaatst : 15 september 2009 10:55
(@limburger)
Berichten: 166
Waardevol lid
 

Hoi

Proficiat met je aankoop van Elmo.
ik hoop oprecht dat je nog heeel lang van Elmo kan genieten, ondanks zijn handicap.

Na je verhaal doorgelezen te hebben en de discussie gelezen te hebben vraag ik me toch nog enkele dingen af.

* Je verteld dat er door de dierenarts naar is gekeken. Is dit een dierenarts alround of heeft hij ook een stuk ervaring met papegaaien.
Ikzelf zou je willen aanraden om zeker voor een "second opinion" te gaan bij een andere arts, en dan een met gedegen ervaring op papegaaiengebied.
Wie weet is er namelijk wel nog wat te doen aan de scheefstand van de heup.
Je geeft zelf al aan dat er eventueel ook de andere heup een overbelasting door krijgt. Dit kan ook met andere....nu nog niet zichtbare ....... botten en gewrichten gebeuren. Ik denk dan aan de ruggewervel of voeten/knién die daardoor ook een behoorlijke scheefstand kan ontwikkelen doordat Elmo geen normale houding heeft. Voor zover je kunt zien aleen met bewegen. Maar misschien ook wel in slaapstand om pijnklachten te verdringen.
Ikzelf zou in jou geval zeker naar een andere deskundige vogelarts gaan, met verstand van zaken over papegaaien.

* Wat de kwestie "schuldige" betreft is het moeilijk om een schuldige aan te wijzen. Gezien het rijtje constateringen wat je geeft kan het bij de kweker en bij jouw gebeurd zijn.
In een zaak van wettelijke garantie zal dit een hele moeilijke zaak kunnen worden.

Ik begrijp dat het financiele plaatje niet het allergrootste zorgenplaatje is, en dat je gevoel je zegt dat je voor het welzijn van Elmo gaat.
Je wilt hem niet meer kwijt en het woord inslapen staat nog niet in je woordenboek van mogelijkheden.
Toch zou het mooi zijn als een kweker met het gaaienhart op de juiste plaats in elk geval op de hoogte zou willen blijven van zijn kruimeltje en de dokterskosten gedeeltelijk zou willen vergoeden.
Als zakenman verkoopt hij uiteraard het liefste een gezonde papegaai en kan niets beginnen met Elmo. Maar een beetje meeleven zou hem niet misstaan.

Wat je ook nog zou kunnen proberen is om de eigenaren van de broers en zusjes van Elmo te achterhalen. En hen te vragen hoe het met hun papegaaien gaat.
Ik denk namelijk ook nog even aan de gevolgen van doorfokrisico's van de ouders van Elmo.
je ziet namelijk wel vaker botzwakte en andere afwijkingen aan skelet en botten door slechte voeding van de ouders of door overfokrisico's.
hebben de broertjes en zusjes ( ook evt eerdere legsels van pa en moe) ook klachten zou dat de oorzaak mogelijk kunnen zijn.

Knufff aan Elmo


 
Geplaatst : 17 september 2009 16:12
(@limburger)
Berichten: 166
Waardevol lid
 

Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de stand van zaken met Elmo.
Op de eerste plaats ben ik benieuwd hoe het met Elmo gaat?
Heeft ie er veel last van en loopt ie nog mank?
Eet en beweegt ie normaal en klimt ie gewoon of merk je verandereingen?
Heb je het idee dat ie er pijn aan heeft, en zie je het ook met het blote oog, is het voelbar?

En verder........
Heb je bijvoorbeeld nog wat gehoord , nadat je de kweker op de hoogte hebt gebracht?
Heb je je nog verder verdiept in de eventuele mogelijkheden voor Elmo's heup te behandelen?
Is er nog wat besproken over garantie op een papegaai, over schuld, over evt kosten delen?

Ik ben oprecht benieuwd hoe dit voor Elmo en zijn baasjes af gaat lopen.

Gr


 
Geplaatst : 21 september 2009 17:37
sam5
 sam5
(@sam5)
Berichten: 500
Prominent lid
Topic starter
 

limburger;259643 wrote: Hoi

* Je verteld dat er door de dierenarts naar is gekeken. Is dit een dierenarts alround of heeft hij ook een stuk ervaring met papegaaien.
Ikzelf zou je willen aanraden om zeker voor een "second opinion" te gaan bij een andere arts, en dan een met gedegen ervaring op papegaaiengebied.
Wie weet is er namelijk wel nog wat te doen aan de scheefstand van de heup.
Je geeft zelf al aan dat er eventueel ook de andere heup een overbelasting door krijgt. Dit kan ook met andere....nu nog niet zichtbare ....... botten en gewrichten gebeuren. Ik denk dan aan de ruggewervel of voeten/knién die daardoor ook een behoorlijke scheefstand kan ontwikkelen doordat Elmo geen normale houding heeft. Voor zover je kunt zien aleen met bewegen. Maar misschien ook wel in slaapstand om pijnklachten te verdringen.
Ikzelf zou in jou geval zeker naar een andere deskundige vogelarts gaan, met verstand van zaken over papegaaien.

Voor ik naar een dierenarts ging heb ik eerst de mogelijke dieren artsen voor gaaien afgebeld. Op de site van Frans stonden 2 mogelijkheden bij mij in de buurt waarvan ik er naar 1 echt niet wilden. Mijn collega is daar wel eens met haar Ara heen geweest die PBFD had. De DA nam de ara in behandeling en heeft er flink aan verdient. Maar hij had op korte termijn natuurlijk al lang kunnen weten dat er niets meer aan te doen viel...

Maar dat even te zijde, Ik ben dus naar een arts met vogel achtergrond geweest. Die zelf kon mij wel het e.a. vertellen over de situatie. Maar voor haar eigen visie te ondersteunen haalde ze er een speciaale orthopeet bij. Zelf heb ik de rontge foto's gezien en het was mij wel duidelijk. ik weet niet of een second opnion zin heeft.

limburger;259643 wrote: Toch zou het mooi zijn als een kweker met het gaaienhart op de juiste plaats in elk geval op de hoogte zou willen blijven van zijn kruimeltje en de dokterskosten gedeeltelijk zou willen vergoeden.

Precies!

[quote=limburger;259643]
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de stand van zaken met Elmo.
Op de eerste plaats ben ik benieuwd hoe het met Elmo gaat?
Heeft ie er veel last van en loopt ie nog mank?
Eet en beweegt ie normaal en klimt ie gewoon of merk je verandereingen?
Heb je het idee dat ie er pijn aan heeft, en zie je het ook met het blote oog, is het voelbar?

En verder........
Heb je bijvoorbeeld nog wat gehoord , nadat je de kweker op de hoogte hebt gebracht?
Heb je je nog verder verdiept in de eventuele mogelijkheden voor Elmo's heup te behandelen?
Is er nog wat besproken over garantie op een papegaai, over schuld, over evt kosten delen?

Ik ben oprecht benieuwd hoe dit voor Elmo en zijn baasjes af gaat lopen

[quote=limburger;259643]

Met Elmo gat het eigenlijk heel goed. Ik zie wel dat het nog niet is genezen. Gister hing hij over zijn zeren pootje om wat te knagen. Toen zag ik een schrik reactie van de pijn toen hij er tever overheen boog. Maar dat was eigenlijk sinds tijden dat ik pijn waarnam. Hij loopt op vlakken ondergronden wat moeilijk en kimt moeilijk naar beneden. Maar In zijn kooi is alles op het zelfde niveau waardoor hij niet veel moeite hoeft te doen. Hij blijft wel graag op zijn kooi waar een antaal stevige zit stokken zijn gemaakt.

Ik heb wel eens geprobeerd wat te voelen, maar ik voel niets. Maar over een maand of 2 wil ik wel weer foto's laten maken. Even kijken hoe hij er aan toe is!

Elmo begint al lekker te brabbelen, word graag aangehaald, stapt tegenwoordig echt zonder problemen op. Zit nu lekker buiten en gaat dagelijks onder de douch. Inmiddels eet hij zijn pellets zonder problemen. Groente gaat hij ook steeds meer eten. En we zijn helemaal gek op hem!

De kweker heeft tot op de dag van vandaag niets van zich laten horen. Ik zie ook geen reacties op het forum van hem. Beetje teleurgesteld zijn we wel. Maar het is niet anders

Bedankt voor de reacties


Groet Sam,

 
Geplaatst : 22 september 2009 10:36
(@Francapapegaaien)
Berichten: 956
Eervol lid
 

Hoewel ik niets meer mocht zeggen , wil ik nog wel toevoegen dat elke kweker een goede kweker is ..... zolang alles goed gaat.
In mijn opinie onderscheidt de goede kweker zich juist als er problemen ontstaan,

mvg Frank


 
Geplaatst : 22 september 2009 22:03
Pagina 1 / 2
Deel:

Scroll naar boven