kassa tijdelijk ing...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

kassa tijdelijk ingelogd

6 Berichten
4 Gebruikers
0 Reactions
112 Bekeken
dijkkamp
(@dijkkamp)
Berichten: 3459
Lid Moderator
Topic starter
 

zoals bij de meeste wel bekend gaat kassa zaterdag aandacht besteden aan verkoop zieke jonge papegaaien via marktplaats.

van de week telefonisch contact geweest en vandaag belde ze weer om wat te controleren aangezien ze niet op forum alles kon lezen.

ze maken op dit moment gebruik van het account 12345

zondag zal ik deze weer aanpassen het WW dus zodat het weer mijn account is.


ik weet niet alles maar doe mijn best

 
Geplaatst : 13 april 2012 13:01
Henk Draaijer
(@Henk Draaijer)
Berichten: 2508
Edel lid
 

Wat zijn ze aan het controleren dan?? Wat als ze bepaalde uitspraken van leden hier gaan gebruiken gaan we dan niet over de scheef met de privacy van de leden.?.....?. Hoe zijn ze aan je telefoonnummer gekomen.

Henk


 
Geplaatst : 13 april 2012 14:18
Stefan118
(@stefan118)
Berichten: 601
Lid Admin
 

@ Henk Draaijer, Die privacy is ver te zoeken...
Iedereen die een account aanmaakt kan uitspraken van leden zien en deze verder de wereld in brengen.
In dit geval wordt het medium TV gebruikt en gaat het wat sneller dan mondeling, maar het blijft in principe het zelfde.

Sterker nog, je hoeft niet eens een account aan te maken om de uitspraken te lezen. Een goede Google-er kan alles lezen.
Het forum is openbaar, en uitspraken die er gedaan worden staan op internet, wat ook openbaar is.

Maar ik verwacht niet dat het Kassa gaat om uitspraken die gedaan zijn uit pure frustratie.
Ze willen het verhaal compleet hebben, er zijn nu 3 partijen, en van alle 3 willen ze weten hoe het is behandeld en afgehandeld.
En jah, van 1 persoon hoor je maar 1 kant van het verhaal zoals ook hier op het forum bleek.


 
Geplaatst : 13 april 2012 15:51
dijkkamp
(@dijkkamp)
Berichten: 3459
Lid Moderator
Topic starter
 

Hallo,

Kassa wilde wat achtergrond info over deze zaak en het zal zo is mij vertelt ook wel zijdelings over Maniemo gaan maar voor groot gedeelte toch ook over verkoop zieke vogels via marktplaats en dat de consument zich beter moet informeren voor men overgaat tot aanschaffen.

Dat en of de privacy in gevaar komt denk ik niet want als ze zelf een account hadden aangemaakt wat ik ook voorstelde dan hadden ze ook alles kunnen lezen.

Hoe kwamen ze aan mijn nummer,das simpel we hebben een mail van ze gehad een daar heb ik op gereageerd(zie mail onder)

"

Onderwerp: Vraag van tv-programma Kassa
Van: "Arwen Notermans"
Datum: Wo, 11 april, 2012 14:10
Aan: "info@papegaaienforum.nl"
Prioriteit: Normaal
Opties: Bekijk volledige berichtinformatie | Bekijk printervriendelijke versie | Download dit als een bestand
Beste moderator van het Papegaaien Forum,

Graag zou ik met u in contact willen komen. Kassa gaat namelijk as zaterdag aandacht besteden aan de verkoop van zieke papegaaien-jonkies via Marktplaats. Op uw forum is daar een discussie over gaande, dus vandaar. Het gaat me louter om achtergrondinformatie waar niet iets mee willen doen in de uitzending. Kunt u mij bellen of een telefoonnummer doorgeven waarop ik u kan benaderen? Bij voorbaat dank.

Vriendelijke groet,
Arwen Notermans
Redactie Kassa

[!]VARA
Sumatralaan 49
1217 GP HILVERSUM
(: 035 - 6711211

Disclaimer
De informatie verzonden met en of in dit e-mail bericht is uitsluitend bestemd voor de geadresseerde(n). Gebruik van deze informatie door anderen dan geadresseerde(n) is verboden, behoudens indien en voorzover anders is aangegeven. Openbaarmaking, vermenigvuldiging, verspreiding, en/of verstrekking van deze informatie aan derden is NIET toegestaan, behoudens indien en voorzover anders is aangegeven. Omroepvereniging VARA staat niet in voor de juiste en volledige overbrenging van de inhoud van een verzonden e-mail, noch voor tijdige ontvangst daarvan.


ik weet niet alles maar doe mijn best

 
Geplaatst : 13 april 2012 16:17
Henk Draaijer
(@Henk Draaijer)
Berichten: 2508
Edel lid
 

Oké helder


 
Geplaatst : 13 april 2012 16:38
arasevera
(@arasevera)
Berichten: 2383
Edel lid
 

oke, ben benieuwd wat ze ervan maken...


:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy

 
Geplaatst : 13 april 2012 16:39
Deel:

Scroll naar boven