Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Goeiedag,
Ik heb afgelopen week een lori van de blauwe bergen gekocht bij een speciaalzaak in den haag. Het is echt een topvogeltje zit heel de tijd de fluiten alleen nog niet echt praten al begint het er een beetje op te lijken;) haha
Maar waar ik wel een beetje van geschrokt was ik heb er 500 euro voor betaald na ene beetje research heb ik het idee dat dit echt veelste veel is eigenlijk. Weet iemand hier daar misschien wat meer vanaf?
groetjes!
lori
hoi
ik zelf heb ook een lori van de blauwe bergen en 500 euro is wel een beetje veel
ik zelf heb er 150 euro voor betaald van een thuiskweker en de meeste prijzen zijn wat hun zeiden was 150 a 250
maar ik hoop wel dat je er veel plezier van hem heb ik in ieder geval wel
sidjuh;128492 wrote: Goeiedag,
Ik heb afgelopen week een lori van de blauwe bergen gekocht bij een speciaalzaak in den haag. Het is echt een topvogeltje zit heel de tijd de fluiten alleen nog niet echt praten al begint het er een beetje op te lijken;) haha
Maar waar ik wel een beetje van geschrokt was ik heb er 500 euro voor betaald na ene beetje research heb ik het idee dat dit echt veelste veel is eigenlijk. Weet iemand hier daar misschien wat meer vanaf?
groetjes!
Hallo,
Ik denk dat ik niet lang na hoef te denken over de naam van die "speciaalzaak" in Den Haag.
Toch moet ik kwijt dat de grootste schuld eigenlijk wel bij jezelf ligt.
Betreffende zaak heeft in ieder geval een heel goede prijs voor de vogel gemaakt.
Het is altijd verstandig om voordat je een grotere aanschaf doet dat je jezelf heel goed informeert. Wellicht is dit een leerschool voor een volgende aanschaf.
Wellicht was bij die informatie naar boven gekomen dat de prijs wel erg hoog is en wellicht was je er ook achter gekomen dat betreffende "speciaalzaak" eigenlijk helemaal niet zo'n goede naam heeft.
Ik hoop dat je vogel gezond is, laat hem in ieder geval zo snel mogelijk door een vakkundig dierenarts onderzoeken, het zou namelijk helemaal sneu zijn als de vogel ook nog ziek zou zijn.
Voor verdere informatie over een "speciaalzaak" in Den Haag zie:
http://www.papegaaienforum.nl/agaporniden/93716-dennis-papegaaien-goed-niet.html
Succes met je lori,
Frans
fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p
IK VERKOOP JONGEN NORMAAL VOOR 175 EURO
Hoi
Die Dennis is gewoon een ongelofelijke oplichter !
Hij moest voor straf maar eens op water en brood gezet worden .. en zijn vogels in beslag genomen !!
Wat ik al gehoord heb van die prullevent gaat alle fantasie teboven, kan je geen dierenliefhebber noemen maar een prutser.. ?
Groeten Willemien
[SIGPIC][/SIGPIC]
maar ik heb vandaag ook een lori gekocht van 395 euro en stel je voor hij is 8 weken o ne 175 euro wat ben ik toch dom die van mij heb ik uit een winkel in rijswijk
L:grijze-roodstaart-p e:oranjekuif-kaketoe: m:oranjekuif-kaketoe2 a:grijze-roodstaart: r
lemar;223366 wrote: maar ik heb vandaag ook een lori gekocht van 395 euro en stel je voor hij is 8 weken o ne 175 euro wat ben ik toch dom die van mij heb ik uit een winkel in rijswijk
Beste Lemar,
Allereerst, gefeliciteerd met je nieuwe aanschaf! maar...
Ik had verwacht dat jij wel beter had moeten weten 🙁
Je kijkt toch al een tijdje rond op dit forum.
Wanneer je hier op het forum wat rondgeneusd had was je er niet alleen achter gekomen dat een prijs van 395 euro ietwat aan de hoge kant is maar had je misschien ook wat meer informatie over de zaak gevonden waar je de vogel gekocht hebt.
Maar ook aan jou het dringende advies... laat je vogel testen op gezondheid en op besmettelijke ziekten.
Houdt een quarantaineperiode aan voordat de vogel in de buurt van je andere vogels komt.
Heel veel succes gewenst.
Groet, Frans
fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p
Jammer Lemar dat je zo een koop heb gedaan. Ik hoop dat de winkel je wel goed heeft geinfornmeerd over de voeding van de lori ?
Hun voeding is namelijk heel anders als dat van papegaaien.
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
ja dat had ik moeten doen maar ik wist niet eens dat deze vogel existeert ik was in de winkel om een ara te kopen maar 1250 euro is toch een beetje te veel dan zag ik deze mooie vogel en dan zei de mevrouw een lori van blauwe bergen 🙂 😀 :rolleyes: dus ik had ervoor geen informatie alleen voor agapornissen hij is teminste nog tam
L:grijze-roodstaart-p e:oranjekuif-kaketoe: m:oranjekuif-kaketoe2 a:grijze-roodstaart: r
op deze lori staat er info genoeg lijk me!! gister kwam je met de vraag hoeveel papvoeding je lori mag hebben. volgens mij is de winkel jou verplicht deze info jou te geven, nu is het niet erg om je te sturen maar begint weer vervelend te worden omdat je hier al een poosje op de forum bent. we hebben je verschillende site's geven met info genoeg over je kromsnavel, nu is het wel aan jou om de kennis op te doen. ik kan uberhaupt niet begrijpen dat je ouders erin trappen!!! ik laat de verzorging niet over aan me kids, hierbij kunnen ze wel leren omgaan met vogels en voeren maar verantwoordelijk stel ik ze niet!!!! ik durf ook te raden welke winkel maar sensuur hiero. ik wil die naam niet eens meer uitspreken. ik hoop dat je de adviezen van frans serieus neemd!! :rolleyes:
Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]
Lemar
Ik richt een fanclub voor je op
Henk
Waarom heb ik (net als jullie allemaal waarschijnlijk) een vermoede om welke winkel het hier gaat....
:agapornis-roseicollPHOENIX :agapornis-roseicoll:grijze-roodstaart:KAREL:grijze-roodstaart:
Ach in een hard houten kop is het moeilijk spijkers slaan zullen we maar zeggen he.
gr
Henk
Hoe gaat het nu lemar ?
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
Die is vast heeeeeeeeeeeeeeel erg druk met de fanmail Erika
