Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hoi iedereen ik heb een vraagje
Ik heb een mooi goed klikkend koppel rosé s zitten
Heb ze buitengehouden bij iemand die de beestjes verwaarloosde
Nu heb ik ze in buiten volière gezet maar de man kan niet echt vliegen
Nu zie ik dat hij zijn lange slagveren nog heeft maar de kleine veren tot tegen zijn borst niets meer heeft dus kan hij niet vliegen
Zou daar nog iets aan gedaan kunnen worden waardoor dit terug in orde zou komen en zou dit nadeel hebben voor mee te kweken?
Ze zitten constant bij elkaar en wijken niet of toch niet lang van elkaars zijde
Heb een foto in die bijlage gezet van de man en het koppel samen weet niet of dit gelukt is dat jullie het kunnen bekijken
Hoop dat er iemand hier een antwoord op heeft
Bedankt
het is mooi dat ze elkaar accepteren, maar als ik de 2e foto bekijk dan zou ik voor de zekerheid ze laten testen op diverse ziektes zodat je weet dat ze niks mankeren dan is de kans groot dat ze na de ruiperiode beter in de veren komen te zitten.
succes
Hier op deze site kun je mijn vogels bewonderen.
dit wordt mijn nieuwe site:
www.burdies-papegaaien.nl
4x:rose-kaketoe: 5 x:blauwvoorhoofd-amaz 1 x:edelpapegaai-vrouw- 1 x:groene-edelpapegaai
en 1 witte valk en 1 blauwe grasparkiet
Thx om te reageren ik heb afspraak gemaakt om ze te laten testen
Maar normaal zijn ze in orde hoor maar voor de zekerheid heb ik afspraak gemaakt
Hoop dat het nog in orde komt.en hopelijk geen nadeel voor de kweek
Grtz
In zo een conditie zal de kweek niet meevallen.
hoe en waar ze gezeten hebben weet ik niet dus top van Ed testen zou ik zeker doen en bloed prikken op waardes die hij te kort heeft.
De vogel zal eerst in een goed conditie gebracht moeten worden , dus dat houdt in een goede rose voeding , zaad of pellets, fruit , groente en af en toe een nootje , niet teveel want ze vervetten snel .
Regelmatig sproeien met bijvoorbeeld aloe Vera of eucalyptus .
ik zou als ze kweken een seizoen overslaan , zie eerst dat ze in conditie komen .
Wat de veren betreft kan ik het moeilijk zien komen ze niet door, zitten ze ee überhaupt niet meer. Zijn ze op gewicht , hebben ze wel kunnen vliegen in de voliere of alleen klimmen en kruipen.
Henk
voor sommige leden mij verleden begrijpen mijn handen jeuken om ze weer in top conditie te krijgen.
Henk Draaijer;367866 wrote: In zo een conditie zal de kweek niet meevallen.
hoe en waar ze gezeten hebben weet ik niet dus top van Ed testen zou ik zeker doen en bloed prikken op waardes die hij te kort heeft.De vogel zal eerst in een goed conditie gebracht moeten worden , dus dat houdt in een goede rose voeding , zaad of pellets, fruit , groente en af en toe een nootje , niet teveel want ze vervetten snel .
Regelmatig sproeien met bijvoorbeeld aloe Vera of eucalyptus .ik zou als ze kweken een seizoen overslaan , zie eerst dat ze in conditie komen .
Wat de veren betreft kan ik het moeilijk zien komen ze niet door, zitten ze ee überhaupt niet meer. Zijn ze op gewicht , hebben ze wel kunnen vliegen in de voliere of alleen klimmen en kruipen.
Henk
voor sommige leden mij verleden begrijpen mijn handen jeuken om ze weer in top conditie te krijgen.
Hoi Henk
ik heb ze laten testen en ben aan het wachten op de resultaten
de pop is in zeer goede conditie
kweken zit er dit jaar zeker niet in
hoe de vogels zaten wel ze zaten in een huiskamer kooi
met de pop waren ze veel bezig aangezien die redelijk tam is maar het manneke kwamen ze ni aan want was erg beschermend tegenover popje
Ik geef ze enkel zaad voor kaketoes fruit en groente elke dag maar zijn dit niet gewoon en komen er dan ook naar mijn gedacht niet aan maar blijf het wel geven
