Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

mijn lieve okkie die ik zo mis

9 Berichten
2 Gebruikers
0 Reactions
3,878 Bekeken
(@okkiepowerrr)
Berichten: 0
New lid Gast
 

hoi fijn dat deze discussie kan want dan kan ik ff kwijt dat ik mijn lieve okkie zo mis en het is toch al bijna twee jaar geleden dat hij vermoord werd door de dierenarts. zijn er nog meer mensen die dit meegemaakt hebben en en wat hebben ze eraan gedaan om er over heen te komen, ik heb wel een andere kakatoe nu maar die is zo heel anders dan mijn lieve okje. ( okkie was trouewens een salomon kakatoe) degene die ik nu heb is een triton. groetjes joanne


 
Geplaatst : 19 maart 2007 21:19
(@baloutje)
Berichten: 0
New lid Gast
 

wat is er gebeurt bij de dierenarts jou verhaal zou mensen kunnen helpen om beter op te letten groetjes en nog veel sterkte met jou verlies


 
Geplaatst : 19 maart 2007 22:29
(@okkiepowerrr)
Berichten: 0
New lid Gast
 

okkie die ik zo mis wat er gebeurt is

mijn lieve okkie had een bacteriele infectie en gaf steeds over en de dierenarts zou hem wel even dwangvoeren. nou en toen spoot die gek het voer in mijn arme okkie zijn longen. ik mocht hem mee naar huis nemen , hij zei ow dat komt wel goed , ik was nog geen kwartier thuis of die arme ziel stikte in een hoestbui , maar hij ontkent dat hij fout is geweest zoals te verwachten en verwacht nog steeds dat ik de rekening betaal terwijl hij mijn allerliefste maatje heeft vermoord. nou dat is dus mijn verhaal mensen gaa niet naar een gewone dierenarts, ik had geen keus toen omdat geen vervoer had maar probeer iemand te regelen die je kan rijden naar een goeie arts en maak niet de zelfde fout als ik om naar een kwakzalver te gaan, want achteraf blijkt dat hij nog meer dieren heeft vermoord ,ja klinkt cru maar ik vind het moord punt uit


 
Geplaatst : 1 april 2007 18:51
 HOCA
(@HOCA)
Berichten: 0
New lid Gast
 

Hallo,

Treurig bericht,
ik kan er geen mening over geven want ik was er niet bij,
maar dat de meeste dierenartsen ondeskundig zijn met vogels
is mij wel bekend, dit is een goede waarschuwing voor anderen,
ga naar een dierenkliniek toe of een VA.

Voor jou is het te laat en ik vind het heel zielig voor je,
ik weet hoe het is om een geliefde vogel te missen.

Harry


 
Geplaatst : 11 april 2007 20:31
(@okkie1969)
Berichten: 2
New lid
 

sterkte hoor, ik heb een goede dierenarts (is een echte vogelarts)

sterkte hoor, ik heb een goede dierenarts (is een echte vogelarts).
dat is de heer Theel van dierenpraktijk naarden-bussum:

http://www.dierenartsnaarden.nl/indexvogels.html

Dierenarts Theel is zeer deskundig in voorlichting over en behandeling van vooral papegaaiachtigen en andere vogels. Hij heeft meer dan 6 jaar ervaring opgedaan bij Dhr. P. van Doormalen in Dierenkliniek Centrum-Oost te Amsterdam. Door diverse kursussen, bijscholing en lidmaatschap van de European Association of Avian Veterinarians wordt deze kennis bijgehouden en uitgebreid.
Naast de kennis is alle vereiste apparatuur zoals Endoscopie, Isofluraan-gasnarcose en Radiologie bij Dierenkliniek Naarden aanwezig.
Tevens kunt u de beste voeding (o.a. Bingo, Nutribird en Harrison) bij ons verkrijgen.

Groeten (mijn bijnaam is ook okkie vandaar)

Oscar


 
Geplaatst : 23 mei 2007 21:45
 HOCA
(@HOCA)
Berichten: 0
New lid Gast
 

okkie1969;35625 wrote: sterkte hoor, ik heb een goede dierenarts (is een echte vogelarts).
dat is de heer Theel van dierenpraktijk naarden-bussum:

http://www.dierenartsnaarden.nl/indexvogels.html

Dierenarts Theel is zeer deskundig in voorlichting over en behandeling van vooral papegaaiachtigen en andere vogels. Hij heeft meer dan 6 jaar ervaring opgedaan bij Dhr. P. van Doormalen in Dierenkliniek Centrum-Oost te Amsterdam. Door diverse kursussen, bijscholing en lidmaatschap van de European Association of Avian Veterinarians wordt deze kennis bijgehouden en uitgebreid.
Naast de kennis is alle vereiste apparatuur zoals Endoscopie, Isofluraan-gasnarcose en Radiologie bij Dierenkliniek Naarden aanwezig.
Tevens kunt u de beste voeding (o.a. Bingo, Nutribird en Harrison) bij ons verkrijgen.

Groeten (mijn bijnaam is ook okkie vandaar)

Oscar

Hallo,

Je praat net alsof het je eigen zaak is..........
De beste voeding zeg je o.a. nutribird ? sorry dat ik het zeg maar persoonlijk vind ik dit 1 van de slechtste pellet ooit gemaakt, heb er zelf ervaringen mee anders zei ik het niet.

Het zal best een goede dierenarts zijn maar mijn voorkeur
blijft uitgaan van een VA, je kunt ook brood bij de supermarkt kopen
maar brood bij een bakker is altijd lekkerder en beter.

Harry


 
Geplaatst : 24 mei 2007 09:31
(@okkie1969)
Berichten: 2
New lid
 

harry je bent een ongelofelijke ouwehoer!

harry je bent een ongelofelijke ouwehoer! Weet je altijd alles beter? Theel behoort tot de 14 vogelartsen van Nederland :grijze-roodstaart-p


 
Geplaatst : 24 mei 2007 15:40
 HOCA
(@HOCA)
Berichten: 0
New lid Gast
 

Okkie 1969,

Heb ik gezegt dat Theel een slechte dierenarts is ???
Ik zei dat mijn voorkeur uit zou gaan van een VA ipv DA
maar als jij daar niet tegen kunt, dan heb jij een probleem.

Doe Theel doe groeten,
Harry


 
Geplaatst : 24 mei 2007 16:58
(@myfiky)
Berichten: 0
New lid Gast
 

Onze Pino overleden door sondevoeding van dr. Doormalen

Dit moet ik even kwijt.
Maandagmorgen met onze Pino (grijze roodstaart) naar de dierenars geweest.
We dachten dat we bij dr. Doormalen aan het goede adres waren.
Daar onze probleem van onze Pino uitgelegd. Ze plukte zich vaak en nu was ze begonnen aan haar staartpennen. Dit was ook het ergste want ze begon steeds te bloeden. De arts stelde voor om Pino een soort isolatie om te doen die ze ook gebruiken voor de verwarming. Het was een rot gezicht toen het erom zat want Pino wist natuurlijk niet wat hem overkwam.
Omdat volgens de arts beter was om Pino 1 nachtje achter te laten zodat ze haar in de gaten konden halen. Goed ik weer terug naar Purmerend met een rot gevoel in mijn lichaam. De volgende morgen weer naar Amsterdam om Pino op te halen. Bij het afrekenen stond de kooi van Pino op de bali en de medewerkster zag dat Pino alsnog zat te plukken ondanks ze al een aanpassing hadden gedaan dat ze niet kon plukken. De arts ging meteen met de assistent een andere kap erbij zetten die je ook wel eens ziet bij honden en katten. Goed dan maar zo dacht ik, maar weer moest ik haar een nachtje achterlaten. Waar ik nu nog spijt van heb dat ik haar niet heb meegenomen. Maar ja dat is achteraf. Woensdag eerst maar even gebeld voor ik naar Amsterdam reed. Er werd mij verteld dat Pino slecht at en het beter was haar nog een nachtje achter te laten. Donderdagochtend om 9.10 uur werd ik gebeld door de assistente met de mededeling dat het niet goed met Pino ging. Ze had doordat ze sondevoeding had gehad in de nacht overgegeven en was er wat voeding in haar longetjes gekomen.
Ik wist niet wat ik moest zeggen en was me rot geschrokken.
Ze zouden hun best doen om Pino er door heen te slepen.
Nog geen kwartier later werd ik door de arts gebeld met de mededeling dat Pino was overleden. Ik kon geen woord uitbrengen en zei dat ik morgen langs zou komen. Maar de zelfde dag zijn we naar Amsterdam gereden om Pino op te halen. De assistent keek verbaasd dat we er al waren omdat we eigenlijk de volgende dag zouden komen.
We hadden eigenlijk wat meer medeleven verwacht maar dat was niet zo.
Pino kregen we in een doosje mee en de kooi. En om iets goed te maken hoefde we niet de overnachtingen te betalen maar wel 96,30 euro.
Daar moesten we het maar mee doen (al hadden ze de rekening maar laten vervallen) Een vogel die je al 6 jaar met al je liefde heb groot gebracht telde niet mee. We zijn nu een paar dagen verder maar ik ben er nog doodziek van.
:grijze-roodstaart-p


 
Geplaatst : 26 oktober 2008 20:01
Deel:

Scroll naar boven