Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Jammer dat er zo weinig mensen zijn met een Jardine, ze zijn zo leuk. Gisteren ging ik voor m'n zoon een pompoen maken voor op school. Uiteraard moest Swallow hier even checken.
Zijn wel leuke sfeerfoto's geworden!


[SIGPIC]http://www.papegaaienforum.nl/image.php?type=sigpic&userid=7115&dateline=1287826198[/SIGPIC]
Swallow.
Dag Esther,is Swallow een fantiensis?
Zelf heb ik de kaapse papegaai,de Suahelicus,ook dit worden heel prettige vogels in de omgang,noem ze maar het iets grotere broertje in de Poicephalussoorten,veel plezier met je vogel.
Gr Kees.
Hai Kees,
WELKOM hier gaaf ik vind kaapsen ook zo bijzonder. Mijn ventje is een gulielmi gulielmi, meer standaard komen ze niet:p Maar vind ze zo speciaal, maar eigenlijk hoor je maar weinig mensen die ze hebben. Hij is bijna 3 jaar nu en wordt eigenlijk alleen maar leuker.
Heb je ook foto's van jouw vogel???
[SIGPIC]http://www.papegaaienforum.nl/image.php?type=sigpic&userid=7115&dateline=1287826198[/SIGPIC]
Esther
Mooie pompoen hahahah en natuurlijk ook de jardine he.
Jardines zie je inderdaad hier wat minder. Je ziet ze wat minder in de huiskamer maar in de volieres gelukkig nog behoorlijk veel.
Dit terwijl het toch zeker ook een zeer geschikte huiskamervogel is he.
Ik vind ze zelfs rustiger dan de grijze roodstaart.
gr
Henk
😀 ja 't 'hakken' van de pompoen was best een werkje!!
En inderdaad zie je ze minder in huiskamers, ze zijn ook niet zo heel bekend jammer want het zijn echt hele leuke vogels. Wellicht zijn er wel mensen die er ook een hebben en hier reageren, zou leuk zijn!
Dank voor je reactie;)
[SIGPIC]http://www.papegaaienforum.nl/image.php?type=sigpic&userid=7115&dateline=1287826198[/SIGPIC]
