Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hoi hoi,
binnenkort krijg ik een grijze roodstaart babykindje *trots* en nu ben ik alles in orde aan het maken voor wanneer dat hij komt (en wat duurt dat wachten lang :D). De kooi en het speelgoed heb ik al en nu wilde ik graag van een metalen staande kapstok een speelboom maken. Maar mijn vraag was, kan dat wel metaal?
Hallo Moonya,
Gezellig joh, welkom bij de club.
Met zo'n jonge grijze roodstaart kan je heel wat plezier beleven.
Gaat vast wel wat worden.
Ik zie helemaal geen probleem als je een metalen kapstok als basis neemt voor het maken van een klimboom.
Wel moet je bij een paar dingen oppassen.
Is de kapstok geverfd? Dan moet die verf er wel zo vast op zitten dat je gaai het er nie vanaf kan knabbelen.
Verder... een gaai zit niet zo handig op metalen buizen, dus zorg er ook voor dat er voldoende houten zitstokken (van bijvoorbeeld wilgenhout) tussen gemonteerd zitten.
Maak eens een foto van je "maaksel" misschien wel leuk voor op mijn site als idee.
Verder kijk eens naar www.koppiekrauw.com , daar vind je diverse voorbeelden van zitstokken. (zoek maar bij trefwoorden)
Groet,
Frans
fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p
Welkom en veel plezier zometeen met je baby gaaitje.
Mag ik vragen waar je hem vandaan hebt gehaald ?
Groetjes Claudia
