Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hoi,
ik heb in mijn zoektocht naar een 2e papegaai veel argumenten tegen elkaar afgewogen. Ik heb nu reeds 10 weken een edelpapegaai (mannetje) van nu 15 weken oud en ik had al een grijzeroodstaart :grijze-roodstaart: van nu 13 maanden oud. En ze zitten nu ongeveer 5 weken bij elkaar in EEN kooi!!! EN goed dat het gaat. Tja ze zitten veelal niet op een en dezelfde stok maar ze doen het goed samen; geen vliegende veertjes en bloedende snaveltjes etc. GELUKKIG:o .
NAtuurlijk houdt ik ze goed in de gate en wanneer het nodig mocht zijn kan ik ze scheiden middels ene tussenwand maar dit heeft zeker niet mijn voorkeu. Ze zijn zo snoesig samen:p .
Hieronder nog enkele foto's van deze 2 schatten en hun huisvestiging.



WIE HAD DAT OOIT GEDACHT???:rolleyes:
Angela
ik zou het niet durfen met mijn edel pop van 1990, leuk dat het bij jou goed gaat.:D
hai
hai angela
was benieuwd of het nog steets goed gaat met je edel en grijzeroodstaart
ik zelf heb 2 grijze zitten en ga deze week voor een edel man kijken pfff ben zo benieuwd
maar heb er zin in en ik hoop de vogels ook hahahaha
essie:grijze-roodstaart:
HOi,
leuk dat je gaat kijken naar een edeltje. Ja bij mij gaat het nog steeds goed. Ze zitten nog steeds samen in 1 kooi. Wat wel belangrijk is is dat de kooi groot genoeg is zodat zze elkaar wel uit de weg kunnen wanneer zze dat willen.
groeten angela
hai
ja heb ongeveer de zelfden kooi als jij meer een ara kooi heel groot
hou je op de hoogten
je heb al meer dan een jaar niet van je gehoord, eledl lief hebber, wij als edel lief hebbers zijn wel benieuwt hoe het gaat met jou edel en grijsje
Gevleugelde groeten van :edel-papegaai: Joepie :edelpapegaai-vrouw- Tica :agapornis: tweety :grijze-roodstaart-pen Coco
Gerrit Visser
zie fotoos edel om te zien hoe het met mijn vogeltjes gaat...
