Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Mogen twee tamme agapornisjes bij elkaar?

4 Berichten
4 Gebruikers
0 Reactions
791 Bekeken
(@belgischeagapornis)
Berichten: 1
New lid
Topic starter
 

Hallo iedereen,

Ik heb een tamme jongere agapornis +- 6 maanden oud en een tammere oudere van +- 7 jaar gekregen.

Ze hebben net samen uit de kooi mogen vliegen en ze zijn lief t.a.v. elkaar. Het zijn beide vrouwtjes.

Omdat ze zo lief zijn bij elkaar vroeg ik me af of het mogelijk is ze beiden in een kooi te houden, worden ze dan niet meer tam?

Mogen ze uberhaupt samen vliegen? Ik meen dat als je 2 tamme bij elkaar zet, ze niet meer tam zijn na een tijd, klopt dit?

Hopelijk kan iemand me helpen?


 
Geplaatst : 3 september 2012 19:43
lady
 lady
(@lady)
Berichten: 524
Prominent lid
 

als je ze bij elkaar zet worden ze niet minder tam .
maar je moet je wel bezig houden met de vogels anders worden ze wel minder tam.


 
Geplaatst : 3 september 2012 20:10
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
 

Er zijn natuurlijk uitzonderingen, maar over het algemeen gaan 2 aga-popjes met elkaar vechten. Soms met verschrikkelijke gevolgen.
Ik zou persoonlijk nooit 2 popjes samen in 1 kooi zetten.


 
Geplaatst : 3 september 2012 20:21
bonita
(@bonita)
Berichten: 88
Waardevol lid
 

Ik pas me bij aan bij Lejah. Ik weet uit 12 jaar ervaring dat 2 popjes niet samen gaat.Het eerste jaar gaat wel maar na 1 jaar later gaan ze zeker echt vechten! ook nu lijkt het mooi maar pas op!tot teennagels eraf of een gaat er dood door het vechten.Als ik u was zou ik echt uit uitkijken met 2 popjes!!!
Probeer dan 2 mannen te vinden voor de poppen. Popjes zijn meer ruzie makers dan mannen.2 mannen samen gaat beter als 2 popjes.
ik hoop dat u hier iets van op steekt?

Mvg Bonita.


 
Geplaatst : 5 september 2012 17:20
Deel:

Scroll naar boven