Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Beste mensen,
Van mijn jonge grijze roodstaarten heb ik er eentje zelf gehouden omdat die in het nest zijn poot had gebroken.
Waarschijnlijk door ouders opgestaan.
Zij (ik denk dat het een pop is) is nu een week of twintig...erg aan me gehecht en ik neem haar zoveel als kan overal mee naar toe.
Ook naar buiten de hond uitlaten enz.
Nu komt de vraag:
Zijn er mensen op dit forum, die ervaring hebben met het leren van bepaalde dingen aan grijze roodstaarten.
Ik geef een voorbeeld... Als ik mijn andere vogels voer loopt ze bij me op de grond.... Hoe leer ik haar het schepje dat ik gebruik naar me toe te brengen.
Dit is maar een voorbeeld...
Wie heeft voor mij tips en trucs hoe ik goed kan aanpakken.
Mijn dank is weer groot
Nico van 't Hoog
Hallo Nico,
Ik geloof dat ik er wel iets ervaring in heb.
Kijk eens op de site www.koppiekrauw.com en lees daat de hoofdstukjes die over clickertraining maar eens door.
Dan moet het lukken.
Succes, Frans
fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p
grijze roodstaart
Dank Frans... Ik ga dat eens bestuderen.
mooie site trouwens....goed opgezet.
complimenten.
Nico
ja, de site die Frans je gaf helpt enorm en is erg duidelijk.
Met het schepje zou ik het volgende doen; Schepje laten liggen op de grond en wachten tot ze met haar snavel het schepje aanraakt, op het moment dat ze dat doet mag je haar al belonen (al dan niet met of zonder clicker), dit een paar keer herhalen (bij minder slimme kromsnavels is dit ongeveer 20 keer, maar met een grijsje zal dit veel sneller gaan). Ze weet nu, dat het schepje verbonden is met een beloning.
Nu kan je een stapje verder gaan en pas belonen wanneer ze het schepje oppakt. Ze zal hem eerst aanraken en naar je kijken waarom ze nog niks lekkers krijgt, gewoon geduldig wachten en ze zal vanzelf het schepje pakken al dan niet uit frustratie omdat het schepje haar niks lekkers meer geeft 🙂
Dit weer een paar keer herhalen.
Stapje 3, je zal het wel raden, is wachten tot ze het schepje op je hand legt voordat je haar gaat belonen. Je kan haar een beetje helpen door je hand onder het opgetilde schepje te houden, laat ze hem vallen, dan beloon je haar en na een paar keer komt ze er zelf wel achter dat het schepje op de hand moet komen, voordat ze iets lekkers krijgt.
Zo, ik hoop dat mijn methode helder was als er nog vragen zijn dan hoor ik het wel.
groetjes, Emily
:agapornis-roseicollPHOENIX :agapornis-roseicoll:grijze-roodstaart:KAREL:grijze-roodstaart:
