papegaai pas meenem...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

papegaai pas meenemn als het volledig zelfstandig eet?

8 Berichten
5 Gebruikers
0 Reactions
823 Bekeken
 Shan
(@Shan)
Berichten: 5
Actief lid
Topic starter
 

Beste papegaailiefhebbers,

Ik had een vraag, ik heb er net een discussie over gehad, maar vroeg me af wat jullie meningen ervan zijn.
Eind juli/ begin augustus haal ik mijn baby papegaaitje op (Grijze roodstaart).
Hebben jullie je papegaai met de hand nog pap gegeven of niet? En hoeveel keer moest de papegaai nog pap? Als je, je papegaai met de hand heb opgevoed hoe is zijn gedrag? En hoe ging het met het pap geven? Vond je het lastig of ging het je goed af?

Zijn jullie voor of tegenstander hiervan?
Ik dacht namelijk op mijn papegaaitje mee te nemen als het al redelijk zelfstandig eet maar nog wel 1 of 2 keer daags pap nodig heeft. Ze worden met 6/7 weken bij de ouders weggehaald.

P.s ik heb vroeger al bonte boertjes gehad en die heb ik ook met pap opgevoed. Dus het is niet geheell onbekend voor mij. Maar toch wel een tijd geleden wat adviseren jullie? Let me know, ik ben benieuwd.


 
Geplaatst : 20 mei 2013 22:37
hummel
(@hummel)
Berichten: 264
Betrouwbaar lid
 

Heb het gevolgd als ik jou was lekker ophalen wanneer die zelfstandig is laat de risico`s aan verkoper ook beter voor socialisatie met soortgenoten


 
Geplaatst : 20 mei 2013 22:59
(@Esther)
Berichten: 480
Betrouwbaar lid
 

ik ga me niet meer in deze discussie mengen, volgens de wet zouden er per 1 januari 2013 geen papgaaitjes meer verkocht mogen worden, maar alleen zelfstandig etende babygaaitjes.


 
Geplaatst : 21 mei 2013 01:02
hummel
(@hummel)
Berichten: 264
Betrouwbaar lid
 

Die wet is toch nog helemaal niet door


 
Geplaatst : 21 mei 2013 07:06
(@Esther)
Berichten: 480
Betrouwbaar lid
 

excuses (ben lekker bezig vnadaag) zullen de nachtdiensten wel zijn 🙁 bedoelde wetsvoorstel, (kan ook nergens terugvinden of dit nu ook een wet is geworden heb ook al gekeken op overheid.nl, word ik ook al niet vrolijker van)

ga nu dus ook echt maar mijn bed in


 
Geplaatst : 21 mei 2013 10:21
ellen68
(@ellen68)
Berichten: 756
Eervol lid
 

Hoi, ik heb Kimo nog pap gegeven 3 dgn 3x dgs toen 2 wkn 2x dgs en nog 2 wkn 1x pdag hij is erg aanhankelijk en begroet mij altijd uitbundig.
Gister was hij uit zijn kooi ontsnapt ( mijn schuld voer deurtje niet goed dicht gedaan) en toen ik beneden kwam liep hij meteen naar mij toe. Kroelen vindt hij geweldig en s 'avonds ligt hij het liefst in mijn nek. Hoe het zou zijn zonder pap weet ik niet.
Wel weet ik dat Mickey onze valkparkiet tammer is dan Minni terwijl minni met de pap is groot gebracht en Mickey door zijn ouders. Succes met de keuze.


:valkparkiet: Minni :valkparkiet-grijs:Micky :dwergara-arasevera: Kimo

 
Geplaatst : 21 mei 2013 10:38
 Shan
(@Shan)
Berichten: 5
Actief lid
Topic starter
 

Vragen omtrent wanneer papegaai meenemen?!

Bedankt voor je reactie.
Het zet me wel aan het denken wat beter is.
Echter heb ik nog wel een vraag. Hoe kan de papegaai tammer worden als het door mensen van bijvoorbeeld Dieca met pap wordt gevoerd? Wat is het verschil als ik het doe of mensen van Dieca? Ligt dat echt alleen maar aan het feit dat hun gespecialiseerd zijn in het voeden van pap? En hoe kan het dat ze wel zo goed staan aangeschreven als ze papegaaien verkopen die nog niet helemaal zelfstandig zijn? En ik heb de recensies gelezen van Dieca die zijn ook erg positief.

Haha zijn toch wat meer vragen geworden. Zou iemand me op deze vragen nog antwoord kunnen/willen geven?


 
Geplaatst : 21 mei 2013 11:09
muisje
(@muisje)
Berichten: 117
Waardevol lid
 

hallo

ik heb een rose kaketoe die ik ook vanaf 6 week heb gehad
ik moest zelf ook nog pap geven ik vond het ook leuk om te doen
maar denk dat het am maken voornamelijk meer te maken heeft met wat als je er mee doet
ik vind wel dat het goed is dat het de eerste weken zowiezo gevoed word door de ouders

zoals je al zei heb je de ervaring al eens gedaan!
als je de tijd hebt en er voor gaat zou het kunnen
als je tijfeld zou ik lekker door de ouders zelfstandig laten maken

mijn rose is nu 12 week en eet zelfstandig
krijgt geen pap meer vraagt er ook niet meer om
ik heb het ook langzaam afgebouwd en ging erg goed

wel hoor ik ook andere verhalen dat het verkeerd kan aflopen

succes met je keuze

vg aurelia


 
Geplaatst : 21 mei 2013 11:11
Deel:

Scroll naar boven