Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Zoals jullie aan mijn profielfoto kunnen zien, zijn wij nu eigenaren van een Grijze Roodstaart namens Jako. Jako is 3 jaar oud, gesekst en must al heel wat meemaken in zijn jonge leven. Hij is van iemand voor de fok gekweekt worden. Heeft hem dan bij een wilde pop bij ingezet, wat helemaal mis ging. Zij begon hem te plukken, (daarom dat zijn staart en de ene vleugel zo eruit zien). Door de stress begon hij ook nog zichzelf te plukken. Dan heeft de kweker hem verkocht naar een familie(buren van mij). Die hebben hem eerst naar de kliniek in drachten gebracht waar 2 pennen getrokken moesten worden. Verder alles goed. Ze groeien weer naar. De familie hebben dan nog 2 papegaaien gekocht. En Jako werdt stil en bang voor de man. Dus moest hij ineens weg. Dus ineens stonden de buren hier voor de deur met kooi en alles. Hebben nog verteld dat hij van mannen niks moet weten. Maar mijn man kan hem inmiddels voeren, en kusje geeft jako ook. Ik mag inmiddelns mijne hand in de kooi vrij bewegen zonder dat hij gaat vluchten. Bijten doet Jako gelukkig niet. Maar is voor alles nieuwe in zijn kooi bang. Hij heeft nu ook een grotere kooi. En daar zit hij het liefst op de deur. De Kooi staat de hele dag open, zodat hij ook naar buiten of naar boven op het speleiland kan.
Hij is ook een absolute kletskous, dus langzaam voelt hij zij op zijn gemak. en de rest krijgen wij ook nog voor elkaar. Zodat Jako weer handtam wordt, met veel geduld, aandacht en liefde.
Wat lief dat jullie Jako hebben opgevangen.
Ik zie echter geen profielfoto.
Succes met Jako!
In mijn Album kunnen jullie nog meer foto's van jako zien.
Wat een snoepie...en fijn dat jullie hem een goed Thuis bieden.
Marie-Louise en Kippie
Groetjes Marie-Louise en Kippie.:grijze-roodstaart:
super gefeliciteerd met jullie jako
Welkom,
Hier kun je alleen blij van worden, altijd goed om te lezen dat er fantastische mensen zijn die een papegaai een goed nieuw huisje geven, heel veel plezier met en van elkaar, grijsjes staan er bekend om, dat ze wat langer nodig hebben om te wennen aan nieuwe situaties geef elkaar de tijd die Jako nodig heeft, het klinkt in ieder geval veel belovend.
Mvg. Julia
Brave meisjes komen in de hemel, brutale overal.
Welkom en heel veel plezier met Jako.
:valkparkiet: Minni :valkparkiet-grijs:Micky :dwergara-arasevera: Kimo
Wat fijn dat hij bij jullie kan wonen!!!
Ik hoop dat hij daar een goede plek krijgt waar hij kan blijven!
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
arasevera;356329 wrote: Wat fijn dat hij bij jullie kan wonen!!!
Ik hoop dat hij daar een goede plek krijgt waar hij kan blijven!
Dat absoluut. Anders was hij hier niet komen wonen. Wij waren al langer bezig met de aanschaf van een papegaai. Maar eigenlijk wouden wij wachten tot naar de vakantie.Maar anders wou hij jako een kogel door de hoofd jagen. Een dat vind ik absoluut niet goed.
Wat een luguber idee, een kogel door het hoofd jagen.
:valkparkiet: Minni :valkparkiet-grijs:Micky :dwergara-arasevera: Kimo
Hi kabouter & jako,
wat fijn dat jullie deze gaai een nieuwe kans geven!!
hoe vergaat het jullie nu?
al een beetje aan elkaar gewent? :p0:
Veel plezier en geduld met elkaar toegewenst !!!
"We zijn er om mekaar te helpen, nietwaar "
Groetjes Wilmaaa
& R.i.p "Soepkip" Marco [SIGPIC][/SIGPIC]
Wilmaaa;356493 wrote: Hi kabouter & jako,
wat fijn dat jullie deze gaai een nieuwe kans geven!!
hoe vergaat het jullie nu?
al een beetje aan elkaar gewent? :p0:
Veel plezier en geduld met elkaar toegewenst !!!
Het gaat elke dag iets beter. Maar ik heb mij wel hulp erbij gehaald, want ik wil niet nog meer kapot maken als het al gebeurd is. Jako is nog steeds heel erg bang voor handen. Hij fluit en praat wel heel veel. En gisteren heeft hij voor het eerst zijn hele kooi verkend. Was leuk om te zien. Douchen of nat spruien vind hij niks, dus maar een luchtbevochter gekocht.
