Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo mensen
Ben vandaag met mn grijsje naar een parkje gegaan
Waar ik naast de kinderboederij liep. Hij zat op mn schouder en is gekortwiekt vliegen kan ie dus niet ik liep richting een hertje en daar kreeg ie de schrik van zn leven hij vloog zwevend naar beneden maakte effe contact met de grond en vloog over een sloot op een eilandje. Ik was als de dood dat ie in t slootje terechr zou komen. Ja wat nu daar sta je dan heb nog geprobeerd met lange takken zodat ie naar me zou komen maar nee hoor meneertje zat aan t rand bladeren te eten en naar mij te kijken meer mensen kwamen erop af..ik kon het niet meer laten en ben toen maar de sloot in gegaan tot aan mn borst en heb m gepakt en rustig terug geworsteld maar heb m gered!
Gelukkig is het goed afgelopen.
Dit is een van de redenen waarom Kimo een tuigje aan krijgt als we gaan wandelen.
:valkparkiet: Minni :valkparkiet-grijs:Micky :dwergara-arasevera: Kimo
Brrrrrrr, maar je had geen keus he. Kimo blij? of wilde hij eigenlijk niet bij je opstappen en doorgaan met waar ie mee bezig was. Misschien een idee om dit van de zomer nog eens te gaan doen, maar dan samen naar het eilandje.:)
dat is zeker schrikken en gelukkig goed afgelopen. Ook ik ga met mijn grijsje naar buiten, maar altijd op mijn hand en ik heb hem aangeleerd dat als we lopen, ik mijn duim over zijn teentjes mag houden. Echt ideaal.
