Een praktisch vraag...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Een praktisch vraagje

4 Berichten
2 Gebruikers
0 Reactions
598 Bekeken
Gobelin
(@Gobelin)
Berichten: 85
Waardevol lid
Topic starter
 

Hallo allemaal, ik heb een klein praktisch vraagje. Op hoeveel weken zouden jullie een jonge grijze roodstaart (bij)zetten op een klimboom als dit (zie foto's). Ze slaapt nog wel veel, zit al op een stok in haar kooitje, maar ik begin het zielig te vinden dat ze daar konstant in het kleine kooitje zit opgesloten... 🙁 vooral nu ze af en toe van die "eerste" klim-momenten heeft.

Toen 'k de boom kocht was er enkel de boom, alle koorden die je ziet zijn er achteraf bijgekomen. Het grootste deel van de koorden die je ziet zijn van die stijve koorden waar een metaaldraad in verweven zit, zodat Nestor (3.5j) er makkelijk in kan rondslingeren etc. Er is dus veel grip, veel waar ze (9 weken) zich aan kan vasthouden... enz. Is natuurlijk wel op minimum 1 meter hoogte.

Thanks
Gobelin

PS. die kap die Nestor aan heeft even negeren aub, 't is maar tijdelijk...


Carpe diem

 
Geplaatst : 23 maart 2014 15:29
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
 

Vanaf dat ze op een stok kan zitten en kan klimmen zou ik dr af en toe even een paar minuten erop zetten en zo langzaam uitbouwen, je merkt vanzelf wel of het een goede zet is of niet.


 
Geplaatst : 23 maart 2014 18:05
Gobelin
(@Gobelin)
Berichten: 85
Waardevol lid
Topic starter
 

Oei Oei... duidelijk een beetje last van hoogtevrees, maar toont wel interesse! Maarja, aan alles is een begin hé 🙂


Carpe diem

 
Geplaatst : 23 maart 2014 19:46
(@Lejah)
Berichten: 1540
Beroemd lid
 

Hahaha ja, dan nog een paar daagjes uit stellen. 😉


 
Geplaatst : 23 maart 2014 20:11
Deel:

Scroll naar boven