Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Ik wil ff mijn verhaal kwijt over mijn lieve Choko die ik gisteren heb begraven. Ze werd vorige week ineens stil, vanaf dinsdag begon ze over te geven/braken. Ook haar ontlasting was iets donkerder dan normaal. Wij meteen naar de dierenarts, een vogelspecialist wel te verstaan. Foto gemaakt en bloed afgenomen. Op de foto was niks te zien, bloed konden we volgende dag voor bellen.....ze moest daar blijven ter observatie. En om dat ze niet at gingen zij haar dwangvoeden. Tja....uiteindelijk hebben we zelf steeds met hun moeten bellen voor de uitslagen. Zelf belden ze niet ondanks dat ze het steeds toezeiden. Uiteindelijk hadden ze vrijdag alle uitslagen, bleek een allergische reactie te zijn van iets waardoor ze een ontsteking had gekregen???....zaterdag werd ze dus pas behandeld. Ik ben er naar toe gegaan en ze zat er heel erg zielig bij, reageerde bijna niet. Ik vond het vreselijk.Ik moest steeds vragen stellen, ik ben nu eenmaal geen arts dus heb ik er geen verstand van. Uiteindelijk hebben we maandag gebeld 12:15 uur, we hoopten zo dat we haar eindelijk konden meenemen. We kregen het slechte nieuws dat ze was overleden om 10:30 uur. Ik begreep het niet, waarom hadden ze niet gebeld??...bleek dat ze maar bleef braken.Ik zit nu met zoveel vragen onbegrip!!.....hadden wij iets kunnen doen, hebben ze haar te laat behandeld??Ze is uiteindelijk maar 3 1/2 jaar oud geworden, dat is toch veel te jong??
Ik vind het vreselijk, ben er helemaal kapot van...ongelooflijk wat een stilte ineens!
Weet iemand wat dit had kunnen zijn? hadden wij er iets aan kunnen doen??:grijze-roodstaart-p
met tranen in mijn ogen! Heel erg wat er gebeurd is! Ik wens jullie sterkte
Pff wat een verhaal. En dat je met zoveel vragen blijft zitten kan ik me indenken. Ik hoop dat je nog antwoorden krijgt van de da. Al heb ik daar sterk mijn twijfels over als ik het zo lees.
Heb je overwogen om sectie te laten doen? Misschien dat je dan nog een aantal antwoorden had gehad.
Maar .....heel veel sterkte de komende tijd om dit verlies te verwerken.
Groetjes Wim en Lidy
www.buggy-quadforum.nl
Hallo Canti.
Wat erg zeg wat ik hier lees,ik heb er geen woorden voor wat ik hier op moet zeggen.
Ik leef met je mee,het is ook zo raar dat je nooit gebeld werd,en je blijft inderdaad zo met een hoop vragen zitten.
Kan je nog eens een gesprek aan vragen bij die dierenarts,
dat hij je alles eens beter kan uitleggen van wat er nu precies aan de hand was?
Canti ik wens je heel veel sterkte toe, om dit verlies te kunnen verwerken. groetjes van Ziyal.
Tjonge wat een verhaal,
Verschrikkelijk gewoon, dat betreffende dierenarts niet open en duidelijk is geweest.
Helaas... de verschijnsen die je omschrijft zijn van zulk een algemen aard dat het werkelijk groot giswerk is om dat ware reden van overlijden aan te geven.
Erg vaag hoor een allergische reactie op iets waar ze een ontsteking van gekregen heeft.
Tegen ontstekingen zijn antibiotica, toch?
Ik denk dat jullie prima gehandeld hebben, direct naar een vakkundig vogelarts.... dan ligt het in handen van de expert.
Tja, soms is het natuurlijk heel erg moeilijk om een juiste diagnose te stellen, vogels vertellen nu eenmaal niet wat er met hen aan de hand is.
Wellicht heeft de vogelarts ook zijn uiterste best gedaan... alleen de communicatie is wel heel erg slecht gegaan.
Ik ben wel benieuwd wie die arts is.
Verder wens ik je enorm veel sterkte met de verwerking van dit geheel.
Groet, Frans
fkbmac :grijze-roodstaart-p www.koppiekrauw.com :grijze-roodstaart-p
Héél veel sterkte toegewenst , een beetje uitleg van de vogelarts mag je toch wel verlangen , zoals Frans zei , ben ook wel benieuwd wie die arts is ,
Nogmaals heel veel sterkte .
tel wat je hebt , niet wat je mist .
:oranjekuif-kaketoe2 Luna , Zazou:rose-kaketoe: :blauwgele-ara: Yara :groenvleugel-ara:Charlie
en Christel
Bedankt
Heel veel dank voor jullie reacties....
Ben er nog steeds echt kapot van, het is nog heel erg onwerkelijk. Ik geloof absoluut dat het een heel kundige dierenarts is en dat hij gedaan heeft wat ie kon. Wie weet wat ze heeft gehad, dat blijft nog in mijn hoofd spoken. Een arts kan ook niet alles weten, alleen maakte het alles nog moeilijker door de slechte communicatie. Ga hem ook zeker nog contacteren waarin ik meer duidelijkheid wil hebben. Waarschijnlijk zal ie het zelf niet beseffen. Hij is van Lanaken(B), en aangezien ik geen andere vogelspecialisten in Limburg e.o. ken ben ik wel blij dat een echte specialist in de buurt zit.Ondanks dat ik een heel slecht voorgevoel had,dacht ik toch dat ze er weer bovenop zou komen. Druk maken om niks........dacht ik...
hoi ,ik had ook een papegaai ,ik ben ook gegaan naar lanaken bij de specialist en ze moest ook daar blijven we hij was gewwon wat suller we hadden juist gelijk u hetzelfde probleem geen comunictie na twee dagen zijn we zelf gaan kijken omdat hij zei dat het beter met hem ging ,toen ik daar aankwam ben ik geschrokken ik herkende hem niet meer het beestje was meer levend dan dood .en dan zeggen ze dat het beter ging hij was zelfs slechter dan toen ik hem bracht .hij is ook een paar dagen later gestorven .en we hebben hem laten testen maar hij had toch geen ziekte ze wisten het zelf niet .Ik weet het nu nog niet het enige is je mist dat ongelooflijk en de meeste mensen zeggen het is maar een vogel ,maar dat zijn ze niet het zijn allemaal unieke beestjes en ik ben er zeker van dat ze ons beter verstaan dan wij hen
groetjes en nog veel sterkte
