Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hij heeft sinds paar dagen soort van schimmel/schurft rond zijn 1 oog.Komt iemand dit bekend voor en wat kan ik eraan doen?Het is een witte parkiet met een kuifje en een rode bolletje op de wang(weet niet wat soort parkiet het is)en weet ook niet of het een mannetje of vrouwtje is.Hoe kun je dat zien eig?Ik vind ook dat hij precies wat opeens opgezwollen is tov van toen ik die 2tal weken gekocht heb.
Heb je wel informatie opgezocht toen je hem kocht?
Of heb je maar een random vogeltje gekocht?
Het is een valkparkiet en ik zou zsm naar een dokter gaan, want een schimmelinfectie rond het oog kan leiden tot blindheid of erger.
Dikker zijn van je valkje kan komen door fluffing-up (het bol zetten van de veren) dit doen ze om zich warm te houden. In jouw geval zal hij dit doen omdat hij ziek is en zo energie te besparen.
Hij zou ook dikker kunnen zijn omdat je verkeerde voeding geeft, vethouden zoeding kan leiden tot een boller buikje. (door bijvoorbeeld zaad geven met zonnebloempitten erin)
Heel veel beterschap en sterkte bij de dieren/vogelarts!
Emily
:agapornis-roseicollPHOENIX :agapornis-roseicoll:grijze-roodstaart:KAREL:grijze-roodstaart:
Prowma;163437 wrote: Heb je wel informatie opgezocht toen je hem kocht?
Of heb je maar een random vogeltje gekocht?Het is een valkparkiet en ik zou zsm naar een dokter gaan, want een schimmelinfectie rond het oog kan leiden tot blindheid of erger.
Dikker zijn van je valkje kan komen door fluffing-up (het bol zetten van de veren) dit doen ze om zich warm te houden. In jouw geval zal hij dit doen omdat hij ziek is en zo energie te besparen.
Hij zou ook dikker kunnen zijn omdat je verkeerde voeding geeft, vethouden zoeding kan leiden tot een boller buikje. (door bijvoorbeeld zaad geven met zonnebloempitten erin)Heel veel beterschap en sterkte bij de dieren/vogelarts!
Emily
Hallo,
Ik heb hem eig niet gekocht maar die van ons thuis.Ze wouden het percé hebben.Ik was er eig wat tegen omdat ik weet wat een huisdier in huis nemen allemaal met zich meebrengt.
Ze hebben het gewoon gekocht omdat ze het mooi vonden maar ja.... zonder enig informatie is het echt niet goed om een huisdier te kopen.
Ik ga zo snel mogelijk naar een dierenarts en hou je wel op de hoogte.Ik geef hem gewoon zaad die ze samen met de parkiet gekocht hebben.
Ik geef er ook gewoon water bij.
Dat van opgezwollen is wel dat hij zich precies zelf bol maakt,lijkt het mij want ik verschoot wel eig.Normaal gewoon heel smal en slank en op een moment zag ik zo bol en opgezwollen.
Hij heeft ook veel bang als je hem wilt aanraken.Hoe kan ik hem eig wat gewoner maken aan mij,dat hij niet zo bang heeft?
