Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo allemaal
Ik had even een vraag over onze grijze (Rico)
Hij is iets meer dan anderhalf jaar en onze rico was gekortwiekt, en nu was die beetje in de rui en verloor zijn geknipte veren zeg maar en aan de ene vleugel groeid alles weer netjes tot een normale vleugel maar de andere komen alleen de 3 langste veren terug , en de rest nog steeds niet en dat duurt nu al weken zo en hij heeft wel allemaal nieuwe veren gekregen bij zijn staart die is nu echt mooi fel rood.
Nu had ik even de vraag wat zou dit kunnen zijn en hoelang duurt eventueel hun 1e rui en hoe verloopt het rui proces bij een grijze ?
Graag hoor ik van jullie
mvg. Peter
Ruiproces verschilt per vogel. De één wisselt het hele jaar door (dus af en toe een veer) en de ander wisselt alles in een periode van bijv. 2 maanden. Of een mix hiervan.
Niks mis dus met Rico. 😉
Nu weet ik het niet helemaal zeker, maar als het goed is wisselen ze beide kanten van de vleugels hetzelfde.
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
Hallo
bij onze caiques, gaat het om en om bij de vleugels, daartussen kan enkele dangen zitten, maar het gehele proces is al enkele maanden aan de gang, maar uiteindelijk gaat het zo dat de vleugelpennen die uitvallen, ook aan beide kanten dus ongeveer in groei weinig verschillen, misschien dat het bij een grijze anders gaat, maar bij binnenvogels kan de ruiperiode het hele jaar doorgaan soms wat meer dan weer wat minder.
groetjes Julia
Brave meisjes komen in de hemel, brutale overal.
Hallo
bedankt voor jullie reactie we gaan het nog even afwachten maar in ieder geval bedankt .
Hij krijgt van alles van ons dus ik neem aan dat hij alle benodigde voedings stoffen wel binnen krijgt.
in ieder geval bedankt.
mvg. peter
