Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo,
Ik heb een agapornis roseicollie en 2 weken geleden gebeurde er voor het eerst iets raars met de vleugel. Ze zat te balanceren op een snoer maar viel vervolgens op de grond. Ze hield haar vleugel krampachtig en deze begon te trillen. Ze piepte en krijste als een gek en beet steeds naar me omdat ze dacht dat ik aan haar vleugel zat.
Het ging vanzelf over maar een dag later wou ze een stukje vliegen (is gekortwiekt) en viel daarbij meteen op de grond. Het gedoe met haar vleugel begon weer maar ging vervolgens weer vanzelf over.
Vandaag was er weer iets. Ze deed niks geks maar opeens hield ze 1 vleugel helemaal krampachtig omhoog en daarbij kon ze haar evenwicht niet meer houden. Ze rende van hot naar her en viel daarbij steeds om. Het rare was dat ze deze keer niet piepte maar juist heel rustig bleef. Het leek wel alsof ze in shock was want ze reageerde nergens meer op en bleef voor zich uit staren..
Ook dit ging uiteindelijk weer weg.. Maar weet iemand wat dit kan zijn?
Ik schrik me elke keer naar en heb steeds de neiging om naar een vogelarts/dierenarts te gaan alleen is het al snel weer over..
Ik hoop dat iemand weet wat het kan zijn en wat ik er aan kan doen..
Groetjes Nikki
Denk dat het toch verstandig is om een vogelarts te bellen. Die kan je veel beter vertellen wat er aan de hand kan zijn dan wij.
Groetjes,
Chantal, Peach & Duuk:agapornis:
coco van mij heeft ook zeer gevoelige vleugeltjes, vroeger een trauma gehad.
het is en blijft het beste om dit soort vragen aan een vogelarts te stellen, zij kunnen je vragen beantwoorden.
:roseicoll-Oranje: Coco,Kip :roseicoll-aqua: met baby's, & Pidgey :indian-ringneck: & Luna :rose-kaketoe:
