Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Ik heb net gemerkt dat mijn aga fel groen ontlasting deed om pijn trui.
zo ziet de kleur der uit.
Is dit normaal of is mijn vogeltje ziek geworden?
Buiten de ontlasting; hoe doet je aga het verder? Is hij suf of eet of drinkt hij weinig? Of drinkt hij juist meer? Ik zou niet te snel in paniek raken; kijk even aan hoe de ontlasting in de loop van de dag is.
:oranjekuif-kaketoe2Badut, Tommy, Nicky, Lemmy, Aspa, Keisha :kaketoe::blauwgele-ara:Max, Tica, Rheia, Loki:groenvleugel-ara:
ik heb dit wel gemerkt, 2 dagen al hij schud telkens met zijn kop en wappert met zijn vleugels telkens. Hij is wel nieuwsgierig hij kijk wat ik aan het doen ben. hij wil alles voelen kijken
.
Komt er iets uit als hij met zijn kop schudt? Zit hij nog aan de pap?
:oranjekuif-kaketoe2Badut, Tommy, Nicky, Lemmy, Aspa, Keisha :kaketoe::blauwgele-ara:Max, Tica, Rheia, Loki:groenvleugel-ara:
nee er komt niks uit, pap eet hij ook niet meer. normaal gesproken staat hij met een poot maar nu met 2 poten en hoofd naar voren gebogen.
kan het ook zijn dat ik niet meer veel aandacht geef, laatste paar weken geef ik geen aandacht. Normaal gesproken is mijn vogel overal waar ik heen ga. Vooral als het mooie weer is zijn we samen buiten aan het wandelen vliegen nee doet hij niet. hij wil alleen bij mij zijn.
als ik thuis kwam ging ik altijd met hem in gesprek nu doe ik dat niet vaak.
Ik zou naar een vogel arts gaan voor de zekerheid. heb je speeltjes die ook zon groene verfkleurtje hebben? Kan zijn dat zijn ontlasting daar naar kleurt als hij eraan geknabbelt heeft. ik verzin maar iets
:senegal-papegaai:Denzo :senegal-papegaai: Chica
een gezonde vogel staat alleen op 2 poten als ie in balans is en ergens mee bezig is. Als ie zo ook slaapt, wat normaal niet zo is, zou ik er toch even naar laten kijken. voorover met z'n kop is ook niet gewoon. staan z'n veertjes ook wat uit?
Vaak maken we ons zorgen om zo'n kleintje omdat we een niet pluis gevoel hebben, dat zou voor mij ook een reden zijn om de vogelspecialisr op te zoeken.
Ben toch wel benieuwd wat er nu werkelijk aan de hand is. Laat je het wel horen?
Ik heb geen ene idee wat er aan de hand is met mijn vogel. Als ik kijk is hij wel actief maar poep is wel fel groen. nee er zijn geen speeltje met groen verf, veren staan normaal. ik ga vanavond kijken of hij met een been slaap zo niet morgen ga ik zeker naar de vogelarts.
ik woon zelf in Rotterdam waar heb je gooien vogelarts?
Ik geloof dat Peter Klaver een vogelarts is in het Dierenziekenhuis in rotterdam is. http://www.dierenziekenhuis.nl/
Dus miss kan je morgen nog terecht. Neem voor de zekerheid ontlasting mee, opgevangen op een folie.
:oranjekuif-kaketoe2Badut, Tommy, Nicky, Lemmy, Aspa, Keisha :kaketoe::blauwgele-ara:Max, Tica, Rheia, Loki:groenvleugel-ara:
Heeft je vogel misschien iets anders gegeten dan anders? Of in combinatie met wat anders?
Mijn aga heeft bijv altijd zo'n felgroen poepje als hij kiwi of spinazie heeft gegeten en ook nog onder de douche is geweest. De combi kiwi enof spinazie en veel water binnen krijgen geeft bij hem een heel apart kleurtje groen. Zo ook als hij net enkel de oranje Zupreem fruitblend heeft gegeten en daarna onder de douche gaat, dan heeft hij een heel typisch oranje kleurtje ontlasting.
Alleen een groene verkleuring van de ontlasting is geen reden tot ongerustheid. Een groene/gele verkleuring van de uraten, de normaal gesproken witte urine, is wel een reden tot bezorgdheid, maar dat ziet er op deze foto prima uit.
Groet Rob van Zon, vogelarts
Zooo een vogelarts op het forum. Handig! :rolleyes:
Liefs Charlotte, Kyra, Citroen, Chicka en Melbourne :grijze-roodstaart:
Volg de blog over mijn dieren: http://kyracitroen.blogspot.nl/
