Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo,
Ik heb een agapornis van ongeveer 3 a 4 jaar oud. Zelf heb ik hem sinds een jaar.
Ongeveer twee maanden geleden vertoonde Joop verschijnselen dat ie ziek is (bol zitten, vaak op de grond zitten, minder eten, extreem veel drinken). Ik heb hem vervolgens anti parasiet gegeven. Het werd er niet beter op. Ik kwam vervolgens tot de ontdekking dat hij een zwarte teen had, daar had ie veel last van. Ik had meteen een afspraak gemaakt bij de dierenarts, zij verwees mij door. Ondertussen was de teen er zelf afgevallen. Ik ben vervolgens afgelopen maandag naar de universiteitskliniek in Utrecht geweest met hem. Daar vielen meerdere complicaties op zoals bijvoorbeeld best zwaar ademen (zij noemen het pompen), gebaren maken alsof ie eten omhoog haalt en hij is te dun. Ze konden daar niet echt achterhalen wat er aan de hand was, maar ik kreeg antibiotica en hij heeft een vitamine injectie gekregen.
Nu begon hij sinds dinsdag steeds zwaarder te ademen. Bij het uitademen hoor ik hem luid en duidelijk vanaf een afstand, bovendien piept hij soms. Daarnaast lijkt het alsof ie eten ofzo omhoog wilt halen en soort van niest ie af en toe. Het lijkt soms ook dat ie wat slijm ofzo uit zn bekje schud.
Ik heb vervolgens weer gebeld naar de kliniek en zij adviseren mij het nog even aan te kijken en verder te gaan met die antibiotica. Als het volgende week verslechterd moet ik weer terugkomen. Het probleem is het kostte de eerste keer al veel meer dan ik had verwacht en ik heb nu vrijwel geen geld meer over om weer terug te gaan met hem. Ik ben een student dus heb niet veel geld.
Weet iemand van jullie misschien wat het kan zijn en wat ik nog kan doen??
Ik ben erg gehecht aan hem en ik wil hem niet graag kwijt.
Groetjes,
Susanne
hoi Susanne, wat een vervelend bericht. Het grijpt me aan als ik lees dat je je vogeltje niet kwijt wil, maar dat je financieel een probleem hebt.
Zou in dit geval dan toch bij vrienden kijken of ze je kunnen helpen. Utrecht wil misschien ook wel een regeling treffen
Vogels houden kost geld en soms veel, als je van ze houd ga je ervoor
heel veel succes
ik denk dat je anders ff Yvonne van Zeeland moet mailen. Doe kan je denk ik wel helpen
