Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Mijn grijsje is nu een maand of 10 en inmiddels echt een huismaatje. Ze is tam, stapt op en af en laat zich aaien als ze daar zin in heeft.
Ik heb alleen 1 probleem. Ik heb een prachtige javaboom aangeschaft. Speeltjes, touwen, alles erop en eraan maar wat ik ook probeer, anderhalve maand later later durft ze er nog steeds niet op.
Ik heb het eerst ruim vier weken met een kale boom geprobeerd, maar zodra ze de kans krijgt vliegt ze eraf. Ze heeft verder geen nare ervaringen met de boom. Ook met speeltjes ziet ze het niet zitten. Heb geprobeerd ernaast te gaan zitten met haar op mn schouder, dat gaat goed, maar ook met engelengeduld, zodra ze op een tak zit hoef je maar met je ogen te knipperen en ze is weg. Heb geprobeerd de speeltjes in de boom te hangen waar ze wel mee speelt en heb het ook met voer geprobeerd. Ze eet het en is dan gelijk weer weg en het lijkt niet te verbeteren ook na inmiddels in totaal zes weken niet.
Ze speelt wel met wat vaste speeltjes die ze sloopt maar zou haar graag het plezier gunnen van een speelboom.
Hoe pak ik dit nou aan?
Hoi,
Mijn gaai is gewiekt en dan wast gewoon een kwestie van oppakken en terug zetten zonder er woorden aan vuil te maken..
Geef der wat lekkers en laat zien dat ze boom heeeeeeel leuk is..
Vertel het tegen der en doe hety samen..
meeste gaaien zijn gevoelig voor het baasje zijn/haar mening.. dus laat merken dat jij de boom heeeeeeel leuk vind!! en misschien word dan der interesse gewekt!
Succes!
het heeft bij polly ook lang geduurt, ik heb toen wel een dik lang touw door de speelboom zozodat ze zich daar aan kan vastzetten want de boom is in het begin te glad. Polly vond het ook maar niks, maar we hebben haar steeds teruggezet. De boom stond toen wel heel dicht bij ons en we waren gewoon tv aan het kijken en iedere keer terug zetten.
Nu zijn we een paar maanden verder en het gaat prima ook op het hout zelf kan ze zich nu bewegen.
Nu weet ze ook dat de kooi is voor slapen en als we weggaan en de boom voor als we thuis zijn
succes
