Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Agressief naar vooral mij toe

2 Berichten
2 Gebruikers
0 Reactions
467 Bekeken
(@Edgar)
Berichten: 7
Actief lid
Topic starter
 

Sinds ongeveer twee maanden ben ik verhuisd en mijn twee vrienden dus mee. De dag erna is de rustige van de twee helaas overleden. Sindsdien is zijn broer nogal luidruchtig zodra hij weet dat ik in de buurt ben en de laatste twee weken wordt het erger en erger. Zodra ik een nieuwe stukje komkommer of appel wil ophangen (van buiten uit de kooi) vliegt hij me aan en een vinger door de tralies heb ik eens geprobeerd, hij bijt. Een hele hand in de kooi doe ik niet, ik wil hem niet verder opfokken. Hij beet nooit, hij had wel een grote mond, maar deed niks. Hoe kan ik er voor zirgen dat hij me weer als zijn vriend ziet? Naar mijn vriendin is hij rustiger. Soms reageert hij agressief, soms niet. Naar mij altijd. Ik was natuurlijk wel degene die zijn broer uit de kooi heeft gehaald.


 
Geplaatst : 15 oktober 2012 22:23
(@baldadige)
Berichten: 45
Vertrouwd lid
 

jij hebt de dode vogel uit de kooi gehaald? Het zou kunnen dat hij jouw vriendin nu ziet als partner? En dat hij uit jaloezie daarom jou aanvalt??

Vind het lastig. Valt hij jou buiten de kooi ook aan? Misschien kun je een strafkooitje aanschaffen. Daar kun je hem dan indoen (5 of 10 minuten) bij ongewenst gedrag?
Een strafkooi is een relatief kleine kooi, met niets er in.


 
Geplaatst : 24 oktober 2012 11:48
Deel:

Scroll naar boven