Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Het volgende bericht is verzonden via het Papegaaien Forum - Het forum voor Papegaaien Liefhebbers-mailformulier door Arzu.
--------------------------------
Is koppiekrauw site ook van deze forum? Ik vind dit forum zo leuk maar ik vind het echt onzin als ze je elke x naar amateuristische koppiekrauw site toesturen. Als ik vragen heb dan zoek eerst op google naar informatie en kom ik weer naar dit forum terecht (via link van google) en als ik naar antwoorden wil kijken kom ik weer naar dat stomme koppiekrauw gedoe tegen waar je helemaal geen inzicht in hebt 🙂 Waarvoor zijn al die mensen hier dan? Kunnen jullie hier niet iets aan doen? Net keek ik weer naar zo'n vraag waar ik zelf ook mee zat, gaf alleen 1 iemand antw. en die persoon kom ik elke x tegen die elke x koppiekrauw link geeft volgens mij is hij de eigenaar maar ik weet het natuurlijk niet zeker.
mvg
--------------------------------
Via pagina: http://www.papegaaienforum.nl /"> http://www.papegaaienforum.nl/
IP-adres: 195.241.151.60
Gebruikersnaam: Arzu
Gebruikers-ID: 12752
wat je zou kunnen doen is dat hij/zij de zoekmachine gaat gebruiken de meeste antw staan daar, heeft ti een directe nodig dan contact met mids via pb ofzo.. misschien hebben de andere nog suggesties??????
Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]
Ik reageer morgen even, mijn hoofd staat er nu niet zo na. Morgen wat meer tijd
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
Tja lastig . Die kritiek lees/hoor ik wel vaker. Men noemt het gastenboek daarvan tegenwoordig al lieve lolita . Maar Henk weet jij ook wie steeds doorverwijst? Hij denkt de eigenaar? Bedoeld die jou daar mee? Nee toch.
Op arena mag je nooit doorverwijzen naar conculega's . Maar ja of we daar mee helpen????? Lastige materie.
Aan de andere kant ik zie dat hij zich pas 22 sept heeft aangemeld als dit klopt is zijn conclusie wellicht ook wat voorbarig.
niemand verplicht hem toch naar koppiekrauw te gaan , hij stoort zich eraan maar er zijn wel vele mensen die aan koppiekrauw wat hebben , zoals Henk al zei , vind ik zijn conclusie ook wat voorbarig , en zoals Diana zei , als hij de moeite doet op dit forum vindt hij zeker antwoord op zijn vragen .
groetjes
tel wat je hebt , niet wat je mist .
:oranjekuif-kaketoe2 Luna , Zazou:rose-kaketoe: :blauwgele-ara: Yara :groenvleugel-ara:Charlie
en Christel
beste mensen,
ik wilde maar onderstaand antwoord geven naar Arzu.
Hallo Arzu,
Even wat misverstanden uit de wereld helpen.
Koppiekrauw heeft niets met het forum te maken,het is van iemand die vroeger wel moderator was op het forum.
Dan de gene die steeds verwijst naar koppiekrauw, is ook niet de eigenaar van want deze persoon komt niet meer laat staan dat die nog postings doet.
Dat er vaak/veel verwezen wordt naar koppiekrauw in jou ogen zou kunnen er wordt wel vaker doormiddel van een link doorverwezen.
Het staat u vrij om betreffende poster er op aan te spreken op een nette manier.
Met vr gr het modteam.
mocht er geen commentaar of aanpassing nodig zijn zal ik dit zondag versturen.
zo ook nog even mijn andwoord.
Ik erger mij er eerlijk gezegt ook wel aan. Het word vaak heel simpel gezegt, zo van kijk maar op koppiekrauw. Is het zelfde van kijk maar op google, daar is ook alles te vinden. En zo sturen wij al onze leden door naar een andere site.
Mijn voorstel daarvoor is, of een gerichte link plaatsen waar ook informatie direct is te lezen.(vb: http://www.koppiekrauw.com/Trainen/trainen-freeflight/aaa-trainen-freeflight-frame.htm ) Of een stuk tekst kopieren naar het forum en daaronder bronvermelding.(dit wil niet bij koppiekrauw, maar bij andere websites)
Ben benieuwd wat jullie hier van vinden.
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
ja een link neerzetten kan ook, maar het is zo makkelijk een zoekmachine te gebruiken met hun trefwoord.. ik moet ook zoeken naar linken voor antwoord.. ik zou me tijd er in steken zodat een ander te lui is???
@ Admin.. is wel mooi geformuleerd 😀
Diana DJ [SIGPIC][/SIGPIC]
maar als je schrijft, kijk maar op koppiekrauw.nl is toch ook gewoon heel simpel andwoord geven ? miss omdat mensen ook te lui zijn om zelf geen andwoord te geven ?
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
Henk
Prima verwoord. Zo zou ik het ook doen.
Erika waarom zouden wij de moeite nemen gerichte linken naar koppiekrauw of andere site te geven. Laat mensen a.u.b ook even zelf de moeite nemen. Erger me zowieso aan het feit dat ze drie minuten binnen wippen voor een vraag en dat wij maar moeten linken. Koppiekrauw is niet onze encyclopedie dan had die gewoon hier moeten blijven. Laat mensen zelf de moeite nemen op op de sites waar we evt toch naar verwijzen zelf daar even de zoekfunctie gebruiken. Dus daar ben ik het met Diana eens. Als men het ze nog makkelijker gaat maken dan kunenn ze ze straks ook nog de papegaaien gaan voeren of knippen, lol
Henk
Daar hebben jullie ook weer gelijk in ...
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
