Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Zo langzamerhand begin ik me af te vragen of Cobus misschien genen heeft van een ekster :p0:
Ik had zijn interesse voor mijn armband al wel opgemerkt, maar daar eigenlijk nog niet zo bij stilgestaan, totdat ik het volgende gadesloeg:
Cobus helemaal verzot op een lepel .... 😉
Toen ik Cobus overnam van zijn vorige baasjes was zijn kooi erg kaal. Er hing alleen een spiegeltje in met belletjes en een speeltje van plexiglas wat duidelijk zijn beste tijd has gehad. Eén van de eerste dingen die ik voor Cobus aanschafte waren nieuwe speeltjes voor in de kooi: een knopentouw, een houten speelgoedje met stukjes leer en sisaltouw waar hij lekker aan zou kunnen plukken, én een uitdagend/educatief speeltje waarbij hij lekkers kan 'verdienen' als het hem lukt een laatje te openen. In het kader van de verrijking leek me dat wel goed :confused:. Eenmaal thuis gekomen bleek Cobus ontzettend bang voor de vernieuwingen in zijn kooi. Alles dus snel weer teruggebracht in de oude staat.... Ik heb Cobus in de afgelopen twee weken nog nooit zien spelen in zijn kooi. Als hij in zijn kooi zit, zit hij meestal op de hoogst geplaatste stok alles een beetje in de gaten te houden of te dutten. Niet dat hij er ontevreden uit ziet, maar het lijkt me zo saai (als ik een papegaai zou zijn, zou ik toch wel wat speeltjes willen, hoor! ;))
Het verbaasde mij dan ook enorm dat ik Cobus in de keuken ineens zag 'spelen' met een lepel. Hij ging echt helemaal uit zijn dak. Stond te dansen en te fluiten naar die lepel... Geweldig om te zien!
't Is elke dag weer genieten met deze lieverd. Ik zou 'm noooooooooooooooit meer willen missen!!!!!!
Groetjes,
Suus
:grijze-roodstaart-pCobus & Daisy:grijze-roodstaart:
Heerlijk om je verhaaltje te lezen.
Het is al net als bij kinderen. Het mooiste speelgoed en ze spelen met een niets zeggend dingetje. Lekker fantaseren in hun eigen wereltje.
Cobus vindt het glimmertje veel mooier en kan lekker
ontdekken wat hij er mee kan doen. Straks kan hij je koffie roeren, ha,ha.
Geniet maar lekker van hem. Groetjes en een pootje van Joris :hallo:
Alles wat glimt is voor een papegaai aantrekkelijk.
Een lepel kan geen kwaad en doet geen pijn maar als ze aan je oorbellen zitten kan het wel eens pijnlijk zijn.
Ook hier zijn ze dol op alles wat glimt en herrie maakt.
Leuk dat je hem al niet meer kan missen dan heeft hij een goed huisje gevonden.
Als Cobus meer gewend is zal hij ook wel in zijn kooi gaan spelen hang dan 1 speeltje op en geen 3 of 4 dan raken ze in de war van de hoeveelheid nieuwe dingen.
:valkparkiet: Minni :valkparkiet-grijs:Micky :dwergara-arasevera: Kimo
