Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Baby ara veertjes bijten

5 Berichten
3 Gebruikers
0 Reactions
1,591 Bekeken
Patrice
(@Patrice)
Berichten: 42
Vertrouwd lid
Topic starter
 

Hallo,
Ik zal mij zo meteen even voorstellen,
Maar ik heb zins gister een blauw gele ara in huis van zes weken en was benieuwd. Soms gaat die met zijn snavel een veertje pakken en er heel zachtjes op bijten, maar omdat die zes weken is heeft hij nog niet volledihe veren en zitten die in een soort plastic hoesje.

Is dat goed dat die er gewoon aan zit en achtjes erop bijt?


 
Geplaatst : 9 mei 2009 06:35
(@Francapapegaaien)
Berichten: 956
Eervol lid
 

Mag ik vragen waar je hem gekocht heb?
Die hulsjes zijn de nieuwe veren zodra deze klaar is zal de huls verbrokkelen in een normale situatie helpt de moeder daarbij.
Maar ga nu niet helpen daar maak je meer kapot mee dan je goed doet.
Mag ik ook vragen hoe je je hebt voorbereid?

Mvg Frank


 
Geplaatst : 9 mei 2009 09:53
Patrice
(@Patrice)
Berichten: 42
Vertrouwd lid
Topic starter
 

Nou ik zal je eerlijk zeggen dat ik weinig verstand heb van aras maar ik me wel heel veel ingelezen heb.
Ik heb hem bij een hobby kweker in strijen gekocht die begonnen is met een ara en nu heel veel heeft en elk sesioen broeden.
Maar omdat die zo klein is ben ik heel oplettend en voorzichtig. Mijn vriend heeft dan in het verleden een grijze roodstaart opgevoed met succes, maar ook hij weet niet alles vandaar die vraag.

gr patrice


 
Geplaatst : 9 mei 2009 10:02
(@Francapapegaaien)
Berichten: 956
Eervol lid
 

Dan mag je die kweker van mij een rotschop geven.
Je een niet zelfstandige vogel meegeven , ik hoop voor je dat het goed gaat.
Ook al gedacht aan testen op PBFD, Polyoma en Chlamydia?

Mvg Frank

PS Het is dus geen kritiek op jullie , maar wel op de kweker.


 
Geplaatst : 9 mei 2009 10:35
meidoorn24
(@meidoorn24)
Berichten: 364
Betrouwbaar lid
 

Hallo welkom hier op de forum.
Het was even schrikken een 6 weken jonge ara, en daar geef ik Frank ook helemaal gelijk in, de kweker heeft hier niet goed aan gedaan.
de vogel mist een stukje van de opvoeding door de ouders.
Een vogel opvoeden zonder praktijk ervaring, maar is wens jullie veel succes met jullie vogel
Voor al je vogel vragen kunt je hier goed terecht, maar kijk ook eens op www.koppiekrauw.com daar staat enorm veel over opvoeden en om gaan met papegaaien.


Gevleugelde groeten van :edel-papegaai: Joepie :edelpapegaai-vrouw- Tica :agapornis: tweety :grijze-roodstaart-pen Coco
Gerrit Visser

 
Geplaatst : 9 mei 2009 16:51
Deel:

Scroll naar boven