Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Beste,
Ik heb vandaag dit koppel Agapornis aangeschaft. Nu is mijn vraag of deze twee Agapornis van dezelfde soort zijn en dus kweekbaar zijn. De verkoper vertelde me dat het personata's waren. Klopt dit? Ik dacht dat het misschien Agapornis nigrigenis konden zijn door de goudbruine vlek op de kop?

Vriendelijke groeten,
Pieterjan
Hallo Pieter jan,
Zonde hoor maar weer 2 bastaarden.
Personata x nigrigenis
ik weet niet alles maar doe mijn best
Ik zat al met dit vermoeden. Hoe kunt u dit zien? Het is een vogelwinkel waar ik normaal niet ga, maar ik kreeg mijn vorig koppel cadeau en ben dus voor de ruil aan deze winkel gebonden. Ik zal morgen proberen mijn geld terug te krijgen en terug bij m'n vertrouwde kweker langs te gaan. Bedankt voor het advies.
Hallo Pieter Jan,
De verkoper zal daar wel moeilijk over gaan doen,dat je geld terug wilt.
Wat je dan ook kan doen is iemand meenemen die wel genoeg kennis van zaken heeft en dan 2 nette vogels uitzoekt en als die er niet zitten je geld terug vragen omdat hij niet kan leveren wat jij wil.
ik weet niet alles maar doe mijn best
Ik zal dit proberen. Eigenlijk is het wel schaamtelijk voor de winkel, het is de tweede keer dat ik ga. Ik vroeg uitdrukkelijk naar een kweekkoppel Agapornis personata. Ik kweek al jaren met valkparkieten en weet dat ik in het begin ook redelijk hard gesukkeld heb om aan mooie koppels te graken. Bij de agaporniden blijkt dit blijkbaar nog een slag erger te zijn. Ik zal morgen bellen en proberen mijn geld terug te krijgen en anders nogmaals te ruilen.
Vriendelijke groeten
Kijk eens op deze link en dan bij de soort die je graag wilt,
http://www.agapornidenclub.be/
Goede kweekvogels koop je over het algemeen niet in een winkel maar bij een kweker aan huis.
ik weet niet alles maar doe mijn best
Als je nog paar weken geduld hebt zou je hier eens moeten gaan kijken voor vogels,
BVA Masters 2012
8 & 9 september 2012
Zaal "Sint Paulus"
Botermelkstraat 63b
Aalst.
ik weet niet alles maar doe mijn best
Aan wat zie je dat dit een hybride is? Aan het oranje in de borst?
Ik sta op het punt naar de winkel te trekken om eventueel de vogels nogmaals te wisselen of indien mogelijk mijn geld terug te krijgen.
Ikzelf twijfel hoor. Ik denk dat er zeker 1 bastaard is en de andere is mss wel een nigrigenis.
Grtjs
Ik ben de vogels gaan inruilen en heb een waarde bon van 70 euro in de plaats gekregen, ik zal bij een gespecialiseerde kweker langsgaan om een mooi koppel te kopen.
