Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Help! Nieuwe partner gezocht voor Coco

5 Berichten
3 Gebruikers
0 Reactions
1,685 Bekeken
Rommy
(@Rommy)
Berichten: 169
Waardevol lid
Topic starter
 

Ik kan het nog steeds niet geloven...
Chanel is net overleden.
Hij zat verstopt achter een kussen op onze sofa - Coco was met mij in de keuken en mijn vriend ging zitten - niet wetend dat er een aga achter het kussen zat. Hij leunde naar achteren en daardoor kreeg Chanel geen lucht.
We zijn allebei diep geschokt.
Het was niet meer dan een minuut dat ik in de keuken was, maar in die korte tijd moet hij zijn gestikt. Mijn vriend had niets door.
Er is niets gebroken, hij maakte ook geen geluid, niets.
Coco is nog blij aan het spelen - maar ik ben bang voor zijn eerste nacht alleen zometeen in de kooi.
Wie heeft een tamme, zachtaardige aga roseicollie voor Coco?
Ik lees overal op dit forum dat dit echt noodzakelijk is om eenzaamheid tegen te gaan en wil zo snel mogelijk een nieuw vriendje voor hem/haar hebben.
Tam is wel belangrijk omdat ik las dat niet tamme vogels hun tamme soortgenoten dood kunnen bijten. Ik woon in Amsterdam, maar vind het niet erg om een stukje te rijden.
Begrijp me niet verkeerd, het laatste waar ik nu aan denk is een vervanging voor Chanel, maar ik wil zo snel mogelijk een tweede vogel voor Coco, die aga-gezelschap gewend is.
Prijs maakt niet uit natuurlijk.
Dank jullie wel voor een reactie.....:(


Rommy, Jumpy & Charlie en Katie

 
Geplaatst : 6 maart 2010 22:30
eef
 eef
(@eef)
Berichten: 264
Betrouwbaar lid
 

haaai
jeetje wat erg zeg je vriend is goed geschrokken zeker

nou veel sterkte ,meis !!!!!!!!!

groetjessssss


eveline;) croky:blauwgele-ara:

 
Geplaatst : 9 maart 2010 11:41
Marion023
(@Marion023)
Berichten: 122
Waardevol lid
 

Och jee wat erg.
Sterkte samen, en hopelijk vinden jullie gauw een nieuw maatje voor Coco


Groetjes Marion, Wimpie :agapornis-roseicoll en Charlie

 
Geplaatst : 9 maart 2010 17:17
Rommy
(@Rommy)
Berichten: 169
Waardevol lid
Topic starter
 

Hallo allemaal,

Ja, echt een nachtmerrie.
Ik heb zo vaak gelezen over het gevaar van losvliegende vogels en honden/katten in de kamer, maar dat een kussen gevaarlijk kan worden...

We hebben inmiddels een nieuwe partner voor Coco - naam nog niet gekozen.
Was liefde op het eerste gezicht gelukkig.
Ze zijn onafscheidelijk en slapen ook al samen in het kokosnoot-huisje wat ik in de kooi heb opgehangen.
Fotos zet ik binnenkort op het forum.

Hartelijk dank voor de lieve woorden en dat jullie mij niet veroordelen als slechte eigenaar/verantwoordelijke van dit ongeluk.


Rommy, Jumpy & Charlie en Katie

 
Geplaatst : 10 maart 2010 19:11
Marion023
(@Marion023)
Berichten: 122
Waardevol lid
 

Hoi Rommy, fijn dat je een nieuwe partner voor Coco gevonden hebt en wat snel, dat Coco hem al geaccepteerd heeft, super! 🙂
Om even voor mezelf te spreken: Natuurlijk veroordeel ik je niet. Een ongeluk zit in een klein hoekje, waar ik jammer genoeg zelf pas ook achter gekomen ben..
Ik Heb nu sinds een week of 3 Charlie erbij, die nog gezellig aan de pap zit.
Sinds zaterdag zitten Wimpie en Charlie nu samen in de kamervoillere en dit gaat super, ook samen in cocosnootje slapen enzo, erg lief.
Wens jullie veel plezier met Coco en de aga zonder naam (nog hihi)


Groetjes Marion, Wimpie :agapornis-roseicoll en Charlie

 
Geplaatst : 10 maart 2010 23:00
Deel:

Scroll naar boven