Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Wel apart dat er in een keer een kuiken met wit dons tussenzit.
Ben benieuwd
Ja ik vind het ook apart.
Als het een split mutatie is, had ik die al eerder moeten krijgen lijkt mij.
Misschien is het 1 van de nieuwere pas ontstane mutaties, die bij mij ook spontaan optreed, misty of euwing
Zijn allebei de ouders gewoon wildkleur?
Hoeveel nesten heb je al gehad van dit koppel?
Ja de ouders zijn bijde wildkleur.
Dit is het derde nest.
Eerste nest 4 jongen allemaal wildkleur.
tweede nest 1 jong wildkleur, dat is de vogel in mijn avatar.
En nu het derde nest.
De pop heb ik gekregen, en de man is bij iemand aan komen vliegen, en heb die toen ook gekregen, voorheen zat er een hemels blauwe man bij die pop, maar die is weggevlogen, en een andere aan komen vliegen:)
Zal een van de ouders waarschijnlijk toch wel een split hebben voor blauw
Bij de roseicollis vererft turquoise (blauw) van bijde ouders, bijde ouders moeten drager zijn "van" om het visueel te maken in de kuikens
Ik weet niet of dat ook zo moet zijn bij de fischeri, en als dat wel zo is, dan had ik al lang eerder blauw moeten krijgen.
Als maar 1 ouder drager hoeft te zijn van blauw, om visueel blauwe kuikens te krijgen, dan zou het kunnen.
Het kuiken heeft ook een blanke snavel inplaats van geel/oranje, dat lijkt wel weer op blauw, we zullen het over 2 weken weten, dan zal die kleine wel in de veren komen.
Wat een geweldig mooi vogeltje !!!
:groenvleugel-ara: Chester en Samba
:dwergara-arasevera: Yoda en Navy
Wat geweldig om dit te volgen en zeer leerzaam.
Ik blijf dit gezellig volgen ik ben ook wel benieuwd.
Liefs Trixie en :grijze-roodstaart:
Ik heb met de genetische rekenmachine, van de witte oogringen groep zitten spelen, en blauw vererft ook van bijde ouders.
Er zit bijna geen verschil in met de vererving van de roseicollis, behalve dat ino ook van bijde ouders vererft, inplaats van geslachtsgebonden bij de roseicollis, en er zijn wat andere kleuren bij de fischeri, die de roseicollis niet heeft, en de poppen kunnen ook meer splitten dragen dan bij de roseicollis, en misty, slaty en dom edged hoeft maar 1 ouder te zijn om het te vererven, maar dat is dan altijd visueel, ook bij de ouder vogel, dus dat zou ik dan aan paps of mams moeten zien, split hiervoor bestaat niet.
Euwing staat nog niet in de genetische rekenmachine, en dat is dan met blauw ook het enige wat overblijft, al lijkt me blauw ook onwaarschijnlijk, anders had ik die eerder moeten krijgen, of er zijn spontaan blauw splitten in de vogels ontstaan, dat kan natuurlijk ook nog, want bestaande mutaties kunnen ook spontaan optreden.
Of ze moeten een compleet andere maar bijde de zelfde split hebben gekregen, wat me toch heel onwaarschijnlijk lijkt, trouwens ook met blauw.
Heeft er iemand misschien foto's van de fischeri in de kleuren misty, slaty, dom edged en euwing ?
Hier een paar nieuwe foto's van de kleintjes.
Hier zie je goed het verschil van kleur in de snavel van de 2.

Hier zie je de blanken snavel van het kuiken met de ?? kleur, en de tweede donslaag is grijs geworden, en van de anderen groen, en die groene was voorheen zoals de kleinste nu nog is met oranje dons, en dat worden altijd wildkleurtjes.

Er is zeker goed te zien dat zij/hij verscheelt zeg.
Ik ben benieuwd hoe deze word.
Liefs Trixie en :grijze-roodstaart:
Het is nog niet duidelijk genoeg voor op de foto, maar met het blote oog, heb ik het gezien, JAWEL hij/zij word blauw.
De hele kleine stukjes veer van de vleugeldekveren, die al uit de schagt zijn, zijn donker blauw.
Dan hebben beide ouders dus een split voor blauw, wel apart dat het er nog nooit eerder is uitgekomen
Of agaa's kunnen net als ratten sperma opslaan, en heeft ze met die vorige hemelsblauwe man gepaard, en nu pas haarzelf mee bevrucht, hahahaa, ja ik weet het ook niet meer hoor,ik ga de gekste dingen denken hahaha.
Hier de foto's van het blauwe kuiken.


