Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Mano is me er eentje:rolleyes:
Heb hem pas sinds gistere en steekt nu al van alles uit:D
Had hem gistere even in een klein kooitje gezet omdat ik zijn grote kooi nog moest zuiver maken.Hij was redelijk stil en wist niet wat hij allemaal zag...Eindelijk was zijn grote kooi klaar en instapklaar:cool:
Fijn gezellig dacht ik bij men eigen maar niets is minder waar. Na dat ik 2 uurtjes was weg geweest en terug thuis kwam zat Mano niet meer in zijn kooitje:eek: :confused: wat ging mijn hartje:(
Ik dacht die vinden we vanavond gewoon niet meer terug..en hij liet ook niks van zich horen hij was al de hele dag muisstil.
Maar als ik naar de zitkamer liep en naar het kleine kooitje keek zat Mano op zen gemak daar gewoon in:p oefff wat een opluchting.
Hoe hij uit die grote kooi is geraakt is me tot nu toe nog altijd een raadsel:confused:
Maar zou hij zich dan beter voele in die kleine kooi?
Of wat zou het toch zijn?:confused:
Vandaag (08/05/2009) fluit hij nog altijd niet en zit hij ook voorlopig nog in de kleine kooi wat ik best wel zielig vind:( maar straks krijgt hij normaal een nieuw paradijs in de hoop dat hij wel blijft zitte deze keer en een beetje beter gaat voelen.
:agapornis-roseicoll Mano :agapornis-roseicoll
