Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo,
Weet iemand een goede kweker in zuidholland? en heeft iemand ervaring met Dennis papegaaien in den haag?
Alvast bedankt
Mvg,
Kroket
Lid worden van de BVA (belgische vereniging voor agaporniden). Hebben meer dan 2000 leden dus weten zij wel een kweker in uw regio.
mvg
Dennis Papegaaien staat heel slecht bekend (oplichterij, valse voorlichting ed), zelfs op tv geweest (Radar of iets dergelijks).. Google hem maar eens!
dennis was afgelopen week nog bij het nieuwe programma kat in de zak
op internet lees je veel negatieve berichten erover en ben ook s op zn site gaan kijken en daar vind je natuurlijk weer veel goede berichten van klanten
maar wel vaak zijn de berichten dat ze niet echt diervriendelijk met de dieren omgaan
eveline;) croky:blauwgele-ara:
als je m googled komt er niet veel soeps uit......
maar kroket, je hebt nu een aga, ..... het beestje wat niet eet...is dit voor of na deze topic gekocht.
en bij deze handerlaar??
shivas;280806 wrote: als je m googled komt er niet veel soeps uit......
maar kroket, je hebt nu een aga, ..... het beestje wat niet eet...is dit voor of na deze topic gekocht.
en bij deze handerlaar??
Ja ik heb hem bij dennis papegaaien in den haag gekocht, Ik geef toe dat ik eerst beter wat meer info over moest zoeken, maar gebeurt is gebeurt nu hopen dat het goed komt.
dat hoop ik ook voor je, heel veel succes met de kleine hoor!!!
Beste Kroket,
Hopelijk heb je al veel plezier van je agapornis en is deze, i.t.t. vele andere vogels afkomstig van Dennis Papegaaien, wel gezond.
Mocht er de komende maanden toch iets misgaan, weet dat je als consument goede rechten hebt en dat Dennis Papegaaien daar een andere interpretatie op nahoudt (eigen wetjes).
Op Google-Video's staat een aflevering van Tros Opgelicht (ik geloof medio 2007), waar Dennis Papegaaien het hoofdonderwerp was.
Luister goed wat de advocaat in het programma te zeggen heeft.
Link: http://video.google.com/videoplay?docid=-203642063286934418#
Hoi,
ik heb ook een baby aga gekocht bij dennis, moest ook die doos etc gebruiken en hem voeren met pap, de volgende dag lag ie dood!!!!!
mn kinderen waren zo verdrietig!!!!meer dan een half jaar later vorige week ben ik een nieuwe gaan halen, ben die dag met de dode baby bij hem geweest en toen zei hij dat de aga een beroerte heeft gehad, dat het kan gebeuren en dat ie mij geen nieuwe aga verplicht was.....maar hij zei toen, nou vooruit, wanneer er nieuwe babys zijn mag je een andere komen uitzoeken, steeds gebeld geen babys!! nu meer dan 8 maanden later ben ik er naar binnen gestapt en ineens had ie wel babys!!! en heb er een uitgezocht en met deze gaat het gelukkig wel goed!!!eerst dacht ik, na inmiddels ook al 1 ergens anders gekocht te hebben laat maar, maar toen dacht ik , is ook weer zonde van mn geld en ga het toch proberen....
dus ja,
ik ken wel een ander meisje die ze thuis fokt, daar heb ik mijn andere vandaan en die is perfect!!!
